WTS - World Travel Service

WTS Rezervasyon

Bangkok Chiang Mai Chiang Rai Turu, Bangkok Chiang Mai Chiang Rai gezisi, Chiang Rai Turu, Chiang Mai Turu

Ayın Tatil Fırsatları
Yılbaşı Turları
Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Bangkok Chiang Mai Chiang Rai Turu

Bangkok Chiang Mai Chiang Rai

Bangkok Chiang Mai Chiang Rai Turu

Bangkok 3 Gece
Chiang Mai 2 Gece
Chiang Rai 2 Gece


Otel Detayları
3 gece Bangkok Grand Mercure Fortune – Superior Rooms
2 gece Chiang Mai Holiday Inn Chiang Mai – Superior Rooms
2 gece Chiang Rai Dusit Island – Superior Rooms


Fiyat
İki kişilik odada kişi başı
1690 USD

Tek kişi konaklama farkı
430 USD

 

1. 2. GÜNLER İstanbul – Doha – Bangkok (Kanal turu)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde işlemlerin yapılması ve tarifeli uçuş ile Bangkok’a hareket. Bangkok a inişin ardından havaalanında karşılanma ve otele transfer. Öğleden sonra dinlenmek için boş zaman. Öğleden sonra kanal turu için otelden ayrılıyoruz. Bu turda Bangkok'u ikiye ayıran Krallar Nehri'nden başlayarak, şehrin eski yerleşim bölgesi olan tarafa teknelerimizle geçiyoruz. Kanalların üstünde kurulu evlerin arasından geçerken Bangkok'a neden doğunun Venedik'i dendiğini daha iyi anlayacaksınız. Yerel halkın yaşamını yakından görebilmeniz için çok iyi bir fırsat. Daha sonra ana nehre dönüp eskiden pirinçleri ülkenin kuzeyinden başkente taşımak için kullanılan, günümüzde ise nehir üzerinde turistik amaçla kullanılan "Rice Barge" tabir edilen tekneye geçiyoruz. Bu teknedeki gezintimiz sırasında Tayland 'a özgü meyveleri tanıyarak tatlarına bakma şansı elde edebilir, ikram edilen içeceklerle serinleyebilirsiniz. Gece isteyen yolcularımızla gece pazarı ya da grubun arzusuna göre gezi programları yapılabilir. Geceleme Otelimizde. .

 

3.GÜN Bangkok (Yarım gün şehir turu)

Sabah kahvaltının ardından yarım gün Bangkok şehir turu. Bu turda Bangkok'ta mutlaka görülmesi gereken; Altın Buda heykeli, Kraliyet Tapınağı görülecek yerler arasında. Tapınakları gezerken rehberinizden Budizm hakkında daha detaylı bilgi alabilecek, ülkenin başkentindeki hayatı daha yakından görebileceksiniz. Tur sonrası serbest zaman ve geceleme otelde.

 

4. GÜN Bangkok (Yüzen Çarşı ve Rose Garden turu – öğlen yemekli)

Sabah kahvaltının ardından isteyen misafirlerimiz Yüzen çarşı turuna katılabilirler. Bu turumuz için erken saatlerde otelden ayrılarak Bangkok'un ünlü Yüzen Çarşı'sını görmek için yola çıkıyoruz. Şehrin biraz dışında olan markete giderken yol üzerinde Hindistan cevizi çiftliklerinden birini ziyaret ederek Hindistan cevizinden elde edilen her türlü ürünün nasıl yapıldığını görüyor küçük hatıralar alabiliyoruz. Yüzen Çarşı'ya ulaşmadan ikinci durağımızda Tik Ağaçlarının yetiştirildiği ve binbir çeşit ürün olarak işlendiği atölyeyi gezerek insan sabrının ve el işçiliğinin mükemmel sonuçlarına şahitlik ediyoruz. Yolumuzun kısa bir kısmını kanallar arasında teknelerle kat ederek Yüzen Çarşı'ya ulaşıyoruz. Burada alış veriş yapmak için yeterince vakit geçirdikten sonra Rose Garden'a doğru yola çıkıyoruz. Rose Garden'da alacağımız açık büfe yemeğin ardından Thailand'a özgü geleneksel halk dansları, gösterileri ve fillerin gösterilerini izliyoruz. Burada filler ile resim çektirme hatta küçük bir fil gezintisi şansınızda var. Geceleme otelde. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

 

5. GÜN Bangkok - Chiang Mai (4 tapınaklar turu – öğlen yemek)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından havaalanına transfer. Thai Havayolları tarifeli seferi ile saat 12:40 da Chiang Mai ye uçuş. Saat 13:50 de Chiang Mai ye varışın ardından karşılanma ve otele transfer. Öğleden sonra Chiang Mai nin en saygın dört tapıunağı görülecek. Hepside Lanna dönemine ait olan tapınakların her biri zengin dönemin görkemini yansıtmaktadır. Şehrin batısında yer alan Suan Dok Tapınağı, Suan Dok Tapınağının batı kapısının hemen yakınında Phra Singh Tapınağı, şehrin tam merkezindeki Chedi Luang Tapınağı ve şehrin kuzeyindeki Chiang Mun Tapınağı bugün görülecek tapınaklar. Rehberinizden tapınaklar ve tarihçeleri hakkında detaylı bilgileri alıp yorulduktan sonra biraz rahatlamak için eski şehrin çevresini saran su hendeklerini, en büyük Pazar olan Worarat Market i gezerek rahatlıyoruz. Otele dönüş ve geceleme otelde.

 

6. GÜN Chiang Mai (Yarım gün Doi Suthep ve Meo Hilltribe turu)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından bugünkü turumuzda 15 km mesafede ve deniz seviyesinden 3500 feet yükseklikte, en kutsal tapınaklardan biri sayılan Prathat Doi Suthep Tapınağını ziyaret edeceğiz. Buradan şehrin kuşbakışı manzarasınıda seyredebileceksiniz. Tapınaktan sonra dağ yollarının arasından küçük bir köy olan White Meo ya geçiyoruz. Çin’den gelen, basit bir hayatı seçen göçmenlerin sade yaşantılarına vew yüzyıllardır korudukları geleneklerine tanık olacaksınız. Otele geri dönüş, serbest zaman ve geceleme otelde.

 

7. GÜN Chiang Mai - Chiang Rai (Karayolu transferi, geziler – öğlen yemek)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Chiang Mai den ayrılarak kuzeye doğru yol almaya başlıyoruz. Ormanın içindeki Fil Kampın da fillerin nasıl eğitildikleri ve insanlara nasıl yardımcı oldukları konusunda gösteriler izleyebilir, bu devasa hayvanların insana faydalı nasıl evcil hayvanlar olduklarını görebilirsiniz. Yolumuza Thaton kasabasına uğrayarak devam ediyoruz. Öğlen yemeğini Maekok Nehrinin kıyısındaki bu şirin Thai köyünde alıyoruz. Yolumuza Thailand ın tüm doğa güzelliklerini yaşayacağınız nehir yolculuğu ile devam ediyoruz. Yolculuk boyunca köylerde molalar vererek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Yolculuğun sonunda Chiang Rai ye varış ve otele yerleşme.

 

8. GÜN Chiang Rai (Tam gün Altın Üçgen ve Mae Sai –öğlen yemekli)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Chiangsaen antik şehrini görmek üzere otelden ayrılıyoruz. Burası Tayland Krallığının ilkj kurulduğu ve Lanna Krallığının başkenti olan bir şehir. Antik şehirden sonra Altın Üçgen olarak tabir edilen Tayland, Laos ve Myanmar sınırlarının kesiştiği Mekhong Nehri çevresindeki mükemmel doğa manzarasına hayran kalacaksınız. Tayland ın en kuzey kasabası olan ve Myanmar sınırı olan Mae Sai kasabasında Myanmar kültürünü yakından görebilirsiniz. Otele dönüş ve geceleme otelde.

 

9. GÜN Chiang Rai – Bangkok – İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Chiang Rai havaalanına transfer ve Bangkok uçuşu. Bangkok a varışın ardından İstanbul a uçuş. Turumuzun sonu

 

 

Bangkok Chiang Mai Chiang Rai Turu

Paket fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Bangkok’da havaalanı transferleri
* Bangkok kanal turu
* Bangkok yarım gün şehir turu
* Bangkok yüzen çarşı ve rose garden turu (öğlen yemekli)
* Chiang Mai ve Chiang Rai de programda belirtilen tüm transfer, tur ve yemekler
* Yukarıda belirtilen havayolu uçak biletleri. (Ara uçak saatleri değişkenlik gösterebilir)
* Yukarıda belirtilen veya benzerleri otellerde oda kahvaltı konaklamalar


Bangkok Chiang Mai Chiang Rai Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurt dışı çıkış fonu
* Programda belirtilmeyen turlar öğlen ve akşam yemekleri ile şahsi harcamalar.

 

 

Küba | Japonya | Bangkok | Koh Samui | Hindistan

 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.