Real Madrid Paris Saint Germain Maç Biletleri Real Madrid Paris Saint Germain Maçı Turu Real Madrid Paris Saint Germain Maçı Turları Real Madrid Paris Saint Germain Biletleri

Paris Saint Germain & Real Madrid Maçı

Paris Saint Germain Real Madrid Maçı Turu 2018,
En avantajlı Paris Saint Germain Real Madrid
Maç Biletleri, En iyi servis ve para iadesi garantisiyle Şampiyonlar Ligi Maçları 0212 237 90 60


Paris Saint Germain Real Madrid Maç Biletleri

Maç Tarihi: 06 Mart 2018
Seyahat Tarihi: 05-07 Mart 2018
Stadyum: Paris - Parc Des Princes
Maç Bileti Garantisiyle
Rezervasyon
+90 212 237 9060

Tüm detaylar için bize ulaşın.


Paris Saint Germain & Real Madrid Maçı

Pegasus Hava Yolları ile Direkt Uçuş
05/03/2018 İstanbul-S.Gökçen-Paris - Orly 13:35 15:15
07/03/2018 Paris - Orly-Istanbul-S.Gökçen 16:10 21:40

Paris Saint Germain & Real Madrid Maçı Turları

3* Holiday Inn Paris Gare De L'est vb. 349 € 2 Gece, 3 Gün
4* Millennium Opera Hotel vb. 449 €

Paris Saint Germain & Real Madrid Maç Biletleri

Maç Bileti Fiyatları
*Kategori 2: 549 Euro
*Kategori 1: 579 Euro
*Premium: 890 Euro

Paris Saint Germain & Real Madrid Maç Turları

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Pegasus tarifeli seferler ile gidiş-dönüş uçak bileti
*2 gece Paris konaklama
*Sabah Kahvaltıları
*Havaalanı vergileri

Paris Saint Germain & Real Madrid Maçı Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Vize alım bedeli + seyahat sağlık sigortası: 135 Euro
*Yurtdışı çıkış harcı, kişi başı: 15 TL
*Yukarıda belirtilmeyen tüm ekstra servisler ve harcamalar

Paris Saint Germain & Real Madrid Maç Turları

Önemli Notlar
*Fiyatlar Pegasus Hava Yolları'nın ekonomi (U Class) sınıfı uçak biletleri ile hazırlanmıştır.
*Ayrıca istediğiniz gece sayısı kadar ve 5* otelde konaklama imkanı için lütfen ofisimiz ile iletişime geçiniz.
*Arzu eden yolcularımıza hava alanı otel hava alanı transferleri sağlanabilir. Transfer ücreti gidiş dönüş kişi başı 50 Euro'dur.
*Arzu eden yolcularımıza otel stad otel transferleri sağlanabilir. Transfer talepleriniz için ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
*Maç tarihlerinde olabilecek değişikliklerden ofisimiz sorumlu değildir. Değişikliklerde oluşabilecek fiyat farkları misafirlerimize yansıtılacaktır.

Maç Biletleri Hakkında Önemli Bilgiler ↕

*Satın alacağınız biletler piyasa fiyatı üzerinden tarafınıza temin edilir. O yüzden biletlerin satış bedeli resmi olarak açıklanmış fiyatların üstünde ya da altında olabilir. Biletlerdeki fiyat değişiklikleri o etkinliğe olan arz ve talep ile doğru orantılıdır.

*Alacağınız biletler ikili gruplar halinde garanti edilmektedir. (Örneğin 4 bilet alımında 2+2, 3 bilet alımında 2+1 şeklinde) Üç veya daha fazla miktarda bilet alımında biletlerinizin yan yana olmasını talep ediyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

*Tüm biletler etkinliğin yapılacağı yer için hazırlanan oturma planı doğrultusunda kategorize edilmiştir. Örneğin kategori 1’den bilet satın aldıysanız size temin edilecek olan bilet kategori 1 içinde yer alan bloklardan herhangi birinden olacaktır.

*Biletlerin teslimatı etkinlik saatinden en geç 24 saat önce etkinliğin yapılacağı şehirdeki kalacağınız adrese ücretsiz olarak yapılacaktır. Vereceğiniz adresin şehir merkezinden uzak olması halinde World Travel Service teslimat için ücret talep etme hakkına sahiptir.

*Biletlerin teslimatının yapılacağı hotel bilgileri, biletin teslim edileceği kişinin isim ve soy ismi ve eğer mümkünse hotele giriş tarihi tarafımıza etkinlik tarihinden en geç 5 gün önce bildirilmelidir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Bazı etkinliklerde yukarıdaki bilgilere ek olarak etkinliğe katılacakların pasaport kopyası, isim ve soy ismi, doğum tarihi ve uyruğu gibi bilgilerin tarafımıza bildirmeniz gerekebilir. Bu bilgileri tarafımıza en hızlı şekilde ve de eksiksiz bildirmeniz gerekmektedir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Eğer etkinliğe giriş elektronik bilet ile yapılacaksa bu biletler en kısa sürede kayıtlı olan e-mail adresinize tarafımızca pdf formatında gönderilecektir. Biletlerin çıktısını alıp etkinliğin yapılacağı yere gitmeniz gerekmektedir.

*Ödemesi yapılmış biletlerin iade ve iptali mümkün değildir.

*Etkinlik tarihleri organizasyondan yaklaşık 7-10 gün önce kesinleşecektir. Bunun takibinden şirketimiz sorumlu olmayıp olası etkinlik tarihi değişiminden dolayı iptal kabul edilmeyecektir.

*Etkinliğin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda etkinlik organizatörünün verdiği karara göre hareket edilecektir.

*Etkinlik başka bir güne ertelenir ve ilk açıklanan tarih için düzenlenen biletler yeni tarih için de kullanılabilir ise herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. Etkinliğin iptali durumunda biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar para iadesi yapılacaktır.

*Bazı etkinliklere girişler tarafınıza sağlanacak “sezonluk kartlar” ile yapılabilir. Bu durumda yapmanız gereken sizin için temin edilen “sezonluk kartı” yine tarafınıza verilecek zarfın içine koyarak otel resepsiyonunuza bırakınız. Kuryemiz karşılaşmanın ertesi günü otelin resepsiyonundan zarfı teslim alacaktır.


Real Madrid & Paris Saint Germain Maçı


World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Spor Organizasyonları