WTS - World Travel Service

Paris Yılbaşı Turları,  Paris Yılbaşı Turu, Yılbaşı Paris Turları, Yılbaşında Paris Turu, Yılbaşı Paris Turu, Paris'te Yılbaşı Turu, 2015 Paris Yılbaşı Turu, 2015 Yurtdışı Yılbaşı Turları

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Yılbaşı Paris Turları Yılbaşı Paris Turları Yılbaşı Paris Turları
Yılbaşı Fransa Turları
Yılbaşı Fransa Turları

YILBAŞI PARİS 2015

 

 

YILBAŞI PARİS

 

29 ARALIK 2015–01 OCAK 2015

3 Gece-4 Gün

THY ile

 

1.Gün            İstanbul–Paris
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları TK1821 tarifeli seferi ile 07:45‘da Paris'e hareket ediyoruz. Saat 10:25'de Paris’e varışta, alanda profesyonel yerel rehber tarafından karşılanarak panoramik Paris şehir turuna çıkıyoruz. Panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında Opera Binası ve Meydanı, Madeleine Kilisesi, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi ve Etoile Meydanı‘ndaki meşhur Zafer Takı, Concorde Meydanı, Petit Palais (Küçük Saray), Grand Palais (Büyük Saray), Paris’in en meşhur karakteri olan Napoleon Bonaparte’ın anıt mezarı DOM Kilisesi, elbette Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı, Askeri Akademi ve Invalides Müzesi, Fransız edebiyatının meşhur yazarlarının ve şairlerinin mezarlarının bulunduğu Pantheon Mozolesi, Paris’in meşhur öğrenci semti Saint Michel ve Luxembourg Parkı, Fransız Senato Binası, Saint Sulpice Çeşmesi ve Kilisesi, Saint Germain kilisesi, ünlü kafeler; Café Les Deux Magots ve Café de Flore, Fransa’nın en eski üniversitesi Sorbonne Üniversitesi, Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimizle Seine Nehri tekne gezisi, Latin Mahallesi, Lüksemburg Bahçesi ve St Germain mahallesinden derlediǧimiz bu
zel tur ile Paris’in vazgeçilmez noktalarını ziyaret edeceǧiz . Adını iki bin yıl önce romalı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine Nehri antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız... Turumuzun bu ilk bölűműnden hemen sonra Paris’in Latin Mahallesi diye anılan semtine gidiyoruz, Sorbon Üniversitesi, Sorbon Meydanı, Pantheon gibi ünlü köşelerini dışarıdan görüyoruz. Ardından, Paris’in en güzel bahçelerinden birine, Lüksemburg Bahçesi’ne geçiyoruz. Bahçede vereceğimiz fotoğraf arasından sonra yolumuz Paris’in entelektüel kafeleriyle ünlü St Germain mahallesine düşecek. Mahallede şehrin en eski kilisesini görecek, tur sonunda Sartre, Beauvoir gibi büyük isimlerin uğrak kafelerinde kahve içebileceksiniz. (Yetişkin : 75 € / Çocuk : 50 €) Turumuzun ardından otele transfer oluyor ve odalara yerleşiyoruz. Alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman verilecek ve hemen arkasından dileyen misafirlerimizle akşam 22:30’da otelden hareketle 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW‘u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmus cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel Kulesi’nin, Opera Binası’nın, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. (ekstra: Yetiskin 120€/Çocuk 70€) Geceleme otelimizde.

2.Gün           Paris
Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde asansörle asansörle 2. kata ulaşarak Paris’in bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüsünü karşımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. yüzyıldan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame Katedrali’ni gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık ortacağ tarihini keşfetmeye ne dersiniz? Gezimizin son durağı olan 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hakim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesi’ni ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğiniz portrenize sahip olabilirsiniz. (ekstra: Yetiskin 90€/ Çocuk 45€) Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde son yıllarda Da Vinci şifresi romanlarıyla sürekli gündemde olan, her sene ortalama 8 milyon insanın gezdiği eski kraliyet sarayı Louvre Müzesi‘ni gezecegiz. Dünya sanat tarihinin en güzel eserlerini bir arada görme şansına sahip olacağız. Da Vinci’nin ünlü Mona Lisa’sı (La Joconde), tarihi türk kütahya çinilerimiz,yunan ve roma heykelleri, fransız kraliyet mücevherleri bunlardan sadece bazıları.(ekstra: Yetiskin 75€/çocuk 50€) Geceleme otelimizde.

3.Gün            Paris
Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dileyen misafirlerle yerel rehber eşliğinde Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı rüyalar dünyası Disneyland Park’ina gezimizi düzenleyeceğiz. Gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. (ekstra: Yetiskin 95€/Çocuk 75€) Geceleme otelimizde.

4.Gün            Paris – İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası odaların saat 12’ye kadar boşaltılması gerekmektedir. Odalar boşaltıldıktan sonra kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dileyen misafirlerle yerel rehber eşliğinde filmlere konu olmuş görkemli Fransız kraliyet yaşantısına asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimize katılabilirler, giyotinle öldürülmüş son Kraliçe Marie-Antoinette ve Kral 16. Louis‘nin orijinal olarak korunmuş yatak odalarının ve sarayın yeni restore edilmiş birçok yeni salonunun yanı sıra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.(ekstra: Yetişkin 75€/Çocuk 50€) Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1828 tarifeli seferi ile 18:15’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 22:45’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

NOT: Ekstra Turlarımızın düzenlendiği tarihlerde, programın daha verimli şekilde değerlendirilmesi için tarih değişiklikleri yapılabilir.
 

Paris DBL / PP SINGLE

Concorde Lafayette 4*

995 Euro 1.310 Euro


Fiyatlara Dahil Olan Servisler:
* İstanbul/Paris/İstanbul uçak bileti
* 3 gece konaklama
* 3 sabah kahvaltısı
* Alan-Otel-Alan transferleri
* Yarım gün panoramik Paris şehir tanıtım turu
* Türkçe Rehberlik ve Otel Asistans Hizmetleri
* Havalimanı ve Yerel Vergiler

Fiyatlara Dahil Olmayan Servisler:
* Vize alım bedeli 115 Euro
* Seyahat sağlık sigortası 20 Euro
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* Ekstra Geziler

Notlar:
* İzmir ve Ankara için ilave alan vergisi ücreti 60€'dur.
* 2 yetişkin ile beraber konaklayan 2-11 yaş arası bir çocuğa %20 indirim uygulanır.
* 0-2 yaş bebek ücreti 150€'dur.
* Triple konaklama indirimi uygulanmaz.
 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.