Dubai Turları Dubai Turu Dubai Turları Otelleri Dubai Tur Fiyatları

Dubai Burj El Arab'ta Hayat

Dubai Burj El Arab'ta Hayat

Burj El Arab Dubai Turları

Dubai Burj El Arab Turları ve oteli en avantajlı fiyatlarla
Her Salı, Pazar çıkış
7 yıldızlı Burj El Arab otelinde en avantajlı fiyat garantisiyle
Burj El Arab otelinde 4 gün 3 gece
oda kahvaltı konaklama
Gidiş/Dönüş Rolls Royce araçla havalimanı transferleri
Havalimanında karşılama ve asistanlık hizmeti
İstanbul-Dubai-İstanbul arası
Singapur Hava Yolları ile Business Class uçak bileti
Dubai'de 2 çevre gezisi dahil
Burj El Arab en avantajlı özel fiyatlarla
Premium Dubai Turları için
Ofisimizi arayınız.
+90 212 237 9060
ya da
Bilgi Talep Formu için tıklayınız.


Ve ayrıca

Dubai Fırsatları
Yıl boyunca her gün
39$'dan
başlayan fiyatlarla


Burj El Arab'ta Hayat Program Detayı

Programımız haftanın Salı ya da Pazar günü Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Singapur Hava Yolları Business Class kontuarında 11:00'de işlemlerin yapılması ile başlamakta.13:30'da İstanbul'dan kalkış ve gündüz yapılan uçuşun ardından Dubai'ye 18:40'da iniyoruz. İnişte Dubai'de görevli arkadaşlarımız tarafından karşılanarak pasaport ve vize işlemlerinin ardından çıkışta hazır bulunan Rolls Royce ile otelinize transferiniz gerçekleştirilmekte.

Otele girişimizden sonra serbest zaman. Seyahatinizin Dubai'de geçireceğiniz kısmında Dubai'yi gezmek ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni tanımak için bolca vakit bulacaksınız.Ayrıca Bu süre içinde programınıza dahil olan iki çevre turu da yerel rehber arkadaşlarımızın refakatinde gerçekleştirilecektir.

Dubai Burj El Arab Oteli ve Hayat Turu

Yarım gün Dubai Şehir Turu; (09:00 – 13:00 ya da 15:00 – 19:00 arası gerçekleştirilebilir) Dubai'yi keşfetmeniz için çok iyi bir fırsat olan bu turun başında muhteşem Jumeriah Camii'sini gördükten sonra Dubai Hayvanat Bahçesine geçiyoruz. Burada geçirilen kısa bir sürenin ardından Orta Doğu'nun en yüksek yapılarından biri olan Dünya Ticaret Merkezine gidiyoruz. Buradan ayrılıp şehrin en eski bölgesi olan Bastakia bölgesine giderek rüzgar kuleli evlerin hala gayet sağlıklı tüccarlarını görüyoruz. Daha sonra Al Fahidi Fort'taki Dubai Müzesini ziyaret ediyoruz. Burası yaklaşık iki yüzyıldır göçmenlerin savunma yeri olmuştur. Turumuza Abras yolu üzerinde rüzgar kulelerini yakından görebileceğimiz marketten de geçerek devam ediyoruz. Daha sonra nehir üzerindeki yerel taksiler ile nehrin karşı tarafındaki baharat-altın çarşısına geçiyoruz. Burada geçireceğiniz 4 saat boyunca pazarın telaşlı dar sokaklarında yürürken sayısız baharatın mistik kokularıyla hayrete düşecek,çok uygun fiyatlarla gerek geleneksel gerekse modern dizaynda tasarlanmış inanamayacağınız kadar çok çeşitlilikte mücevheri bulabileceğiniz yaklaşık 200 dükkanı gezebilme fırsatı bulacaksınız. Bu Pazar alanından sonra şehir merkezindeki alışveriş merkezine giderek orada 1 saat geçiriyoruz.

Dubai Burj El Arab Oteli Turları

Akşam barbekü yemekli yarım gün çöl safarisi; (16:00 – 20:00 arası) 4x4 jeeplerimize yerleştikten sonra araçlarımız çölün altın kum tepelerinin arasında ilerlemeye başlıyor. Kum tepelerinin arasında jeeplerle yapacağınız bu heyecanlı yolculuk sırasında zaman zaman kahkahalar, zaman zaman çığlıklar atacaksınız. Programın final ayağı bizi ana kamp alanına götürüyor. Burası elbette ki programımızın en can alıcı kısmı. Arabistan'ın en ünlü büyülü gün batımına şahitlik ettikten sonra akşam karanlığında Bedevi Kampının yakınında develere binme şansını yakalayabilirsiniz. Kamp ateşinin yanında hazırlanan barbekü sofrasında çeşitli içeceklerde sunulmaktadır. Kamp alanı küçük Pers halılarıyla geleneksel aksesuarlar kullanılarak yapılmış, yıldızların altında bir bedevi kampıdır. Müziğin temposu, dansözün müziğin ritmi ile birlikte dans etmeye başlamasıyla gittikçe artar. Gerçek bir Arap gecesini yaşamak için bundan daha iyi bir yol olamaz.

Seyahatinizin son gününde çıkış işlemlerinizin ardından otelin Al Mahara Restoranında Deniz Ürünleri Menüsü ile bir akşam yemeği WTS'nin yolcularımıza ikramıdır. Gece otelinizden alınarak havaalanına transferiniz yine Rolls Royce aracınız ile gerçekleştirilip Singapur Hava Yollarının tarifeli seferi ile gece 03:50'de Dubai'den kalkarak sabah 07:25'de İstanbul'a varıyoruz.World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Dubai Turları