WTS - World Travel Service

WTS -  Las Vegas Tatil Paketleri . . .  Las Vegas Turları . . .  Las Vegas Gezileri . . .  Las Vegas Seyahati . . .  Las Vegas Oteller . . .  Las Vegas Tatili . . .

Uzak & Ortadoğu

Avrupa

Amerika

Latin Amerika
Yunan Adaları
Cruises
Balayı Özel

Extreme Club

Şarap ve Gurme Turları

Kültür Turları

Kayak Turları
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Las Vegas

 

5 gece 5* otellerde oda kahvaltı konaklama,
Havalimanı Otel Havalimanı transfer,
İstanbul-Miami-İstanbul arası
Alitalia Havayolları ile uçuş Şehir Turu Uçak Bileti
Çift Kişilik odada
kişi başı sadece:

 

1990.-€ 'dan

Başlayan Fiyatlarla


* Alan vergileri dahil değildir.

 

1.GÜN İSTANBUL- MİLANO - LAS VEGAS

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali World Travel Service kontuarı önünde buluşma ve Alitalia Havayolları ile Milano'ya hareket. Kısa bir aktarmadan sonra Miami'ye hareket. (Aynı gün ) Miami'ye varış. Havaalanında bizleri bekleyen özel araçlarımız ile otelimize transfer. Oda dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN LAS VEGAS

Kahvaltının ardından ekstra olarak düzenlenen Miami şehir turu. Bu turumuzda Coconut Groove, Tarihi Biltmore Oteli, zenginlerin evlerinin bulunduğu mahallelerden Coral Gables ve Bayside görülecek yerler arsında. Şehir turu sonrası ekstra olarak düzenlenecek Star Island tekne turu ardından serbest dinlenme ve alışveriş imkanı. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN LAS VEGAS

Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenen Key West turuna katılma imkanı. Bu turumuzda ABD'nin en güney ucunda bulunan şehre, 40 köprü ve 32 ada geçerek ulaşacaksınız. Hemingway'in evi ve Key West Aquarium gezilecek yerler arasında. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN LASVEGAS

Kahvaltıdan sonra özel otobüslerimiz ile Orlando'ya hareket. Miami'den yaklaşık 3.5 saat süren bir yolculuktan sonrası ekstra ziyaret edeceğiniz Cape Canaveral Uzay Üssü'ne uğrayarak, parklar şehri Orlando'ya varış. Otelimize transfer ve oda dağılımı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen; yunusların ve katil balinaların muhteşem gösterilerini, su kayakçılarınınshowlarını izleyebileceği Sea World

 

5.GÜN LAS VEGAS
...

 

6. GÜN LASVEGAS - MİLANO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transfer. Check in ve pasaport işlemlerinin ardından Alitalia Havayolları ile Milano aktarmalı İstanbul'a hareket. (bir gün sonra) İstanbul'a varış.

 

 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

 

 

Amerika Turları Avrupa ana sayfa »

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.