WTS - World Travel Service

WTS -  Miami Tatil Paketleri . . .  Miami Turları . . .  Miami Gezileri . . .  Miami Seyahati . . .  Miami Oteller . . .  Miami Tatili . . .

Uzak & Ortadoğu

Avrupa

Amerika

Latin Amerika
Yunan Adaları
Cruises
Balayı Özel

Extreme Club

Şarap ve Gurme Turları

Kültür Turları

Kayak Turları
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Miami

 

5 gece 5*yıldızlı otellerde
oda kahvaltı konaklama,
şehir turu
Havalimanı Otel

Havalimanı transfer,
İstanbul-Miami-İstanbul arası
Alitalia Havayolları ile

Uçak bileti uçuş
Çift Kişilik odada
kişi başı sadece:

 

990.-€ 'dan

Başlayan Fiyatlarla

 

Yıl boyunca.

 

Şu anda Premium Deals pakete bakmaktasınız.
Ekonomik
Hot Deals Paketi için tıklayınız.

 


* Alan vergileri dahil değildir.

 

1.GÜN İSTANBUL- MİLANO - MIAMI

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali World Travel Service kontuarı önünde buluşma ve Alitalia Havayolları ile Milano'ya hareket. Kısa bir aktarmadan sonra Miami'ye hareket. (Aynı gün ) Miami'ye varış. Havaalanında bizleri bekleyen özel araçlarımız ile otelimize transfer. Oda dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN MIAMI

Kahvaltının ardından ekstra olarak düzenlenen Miami şehir. Bu turumuzda Coconut Groove, Tarihi Biltmore Oteli, zenginlerin evlerinin bulunduğu mahallelerden Coral Gables ve Bayside görülecek yerler arsında. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN MIAMI

Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenen Key West turuna katılma imkanı. Bu turumuzda ABD'nin en güney ucunda bulunan şehre, 40 köprü ve 32 ada geçerek ulaşacaksınız. Hemingway'in evi ve Key West Aquarium gezilecek yerler arasında. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN MIAMI

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ile ekstra olarak yapacağımız Sea World turuna katılma imkanı. Turumuz esnasında dünyanın en büyük okyanus parkında deniz canlıları ile yapılan show'un yanı sıra lazer ve havai fişek gösterilerini seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN MIAMI

Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Akşam arzu eden konuklarımız ile ekstra olarak yapacağımız tekne gezisi. Turumuz esnasında Miami sahilleri ve yıldızların evini tekneden izleme fırsatı bulacaksınız. Akşam konaklama otelimizde.

 

6. GÜN MIAMI - MİLANO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transfer. Check in ve pasaport işlemlerinin ardından Alitalia Havayolları ile Milano aktarmalı İstanbul'a hareket. (bir gün sonra) İstanbul'a varış.

 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

Amerika Turları Avrupa ana sayfa »

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.