Yurt Dışı Profesyonel Spor Kampları Profesyonel Spor Kampları Profesyonel Futbol Kampları Yurt Dışı Futbol Okulları

Yurt Dışı
Profesyonel Spor Kampları


World Travel Service; Profesyonel Spor Kampı Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki yarımadasında yer almaktadır. 1988’dan beri çalışmaktadır ve binlerce çocuk yanımızda huzurlu tatiller geçirmiştir. 6-16 yaş arası çocuklara onların çok sevdiği birçok oyun, spor ve etkinliklerden oluşan iyi bir organizasyon içinde eğitim, sportif faaliyetler ve eğlenceyi bir araya getirerek rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Ve bütün bunlar çam ormanı içinde, tertemiz sular (sahilden beş dakikalık yürüme mesafesinde) ve güneşle dolu bir yerde bulunmaktadır.

Profesyonel Spor Kampları

Bizim için Kamp, Tatilden Çok Daha Fazla Şey Demek!

Amacımız çocuklara çok güzel doğal bir ortamda eğitim ile birlikte huzur ve mutluluk sunmak. Toplu yaşam, oyun ve günlük örgütlenmenin içinden organizasyon yapısı ve toplumsal kurumları olan küçük bir topluluk yaratıyoruz. Bu sebeple çocukların oynayarak ve eğlenerek öğrendikleri, herkesin kişiliğine ve farklılığına saygı duyulduğu bir program hazırladık. Karşılıklı konuşma ve ortak muamelelerle eşitlik kavramını görerek öğrenecekleri, her şeyden önce bireyler arasında dostluk ve sevginin yaşanacağı bir program. Programımız spor ve eğlence aracılığıyla eşzamanlı ruhsal ve zihinsel gelişimi hedefliyor.

PROFESYONEL SPOR KAMPLARI

Tüm profesyonel takımlara profesyonel spor kampları organizasyonları yurt dışında tüm ülkeler ve şehirlerde hem yaz hem kış dönemleri için organize edilmektedir.Türkiye'de İlk Kez!
World Travel Service & All Star Academy İş Birliğiyle
Yurt Dışı Yaz Kampları >Türkiye'de İlk Kez!
World Travel Service & All Star Football Academy
İş birliğiyle Yurt Dışı Futbol Okulları
Yurt Dışı Futbol Okulları >World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Yurtdışı Eğitim