WTS - World Travel Service

Sidney Turu, Darwin Turu, Sidney Darwin Turu, Sidney Darwin Melbourne Aborjin, Melbourne Aborjin Turu, Melbourne Aborjin Avustralya, Sidney Avustralya Turu
 

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

SİDNEY, DARWIN,
MELBOURNE ABORJİN


KÜLTÜR TURU 2015

 

SİDNEY, DARWIN, MELBOURNE ABORJİN
KÜLTÜR TURU


Muhteşem bir Avustralya macerasına hazır mısınız?

Avustralya'nın mistik tarihi, Aborjinlerin Dreamtime hikayeleri, kolonileşmiş modern şehir merkezleri, Asyalı, Avrupalı göçmenleri, multikültürelliği, geçmişi ve geleceğiyle müthiş bir mozaik sizi bekliyor.
Sidney ve Melbourne'da Avrupalaşmış ve gelişmişliği görecek Darwin, Alice Springs'te ise mistik yaşamlarını sürdüren ve günümüzle birleştiren Aborjinlerin geleneklerini öğrenebileceksiniz.
Bu farklı yolculuk, belki de hayatınız da görüp görebileceğiniz en eşsiz deneyim olacak.
 

1 - 2. Gün Istanbul - Sidney: Istanbul dış hatlar terminalinden hareket edecek uçağınız Singapur aktarmasının ardından Sidney'e hareket edecek. Sidney International havaalanına varışınızın ardından havalimanından otelinize transferinizin ardından ilk gününüzü otelde dinlenerek geçirebilir ya da şehrin merkezinizdeki şehri keşfe çıkabilirsiniz.

3. Gün Sidney: Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sidney Boğaz Turu için otelimizden ayrılıyoruz. Öğle yemeğinin dahil olduğu turda Sidney'in kolonilerden önceki ve sonraki tarihini keşfedebileceksiniz. Öğleden sonra bitecek turunuzun ardından limanda gezinebilir ya da müthiş hippi mekanı Newtown' a geçebilir ve buradaki dünya mutfaklarından herhangi birinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Daha sonrasında Newtown'un en meşhur caddesi olan King Street’ i gezebilir ya da publarında eğlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

4. Gün Sidney: Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün şehrin tadını çıkarabilmek için serbest zaman. Günüzü Sidney’ in eşsiz plajlarında değerlendirebilir, Çin mahallesindeki hediyelik eşya mağazalarını gezebilir ve pazardan alışveriş yapabilir veya bir düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

5. Gün Sidney – Alice Springs: Otelinizde alınan kahvaltının ardından Alice Springs uçuşu için hava alanına transfer. Uçuşun ardından mistik Aborjin turuna hazır olun. Öğleden sonra, yarım günlük A Town Like Alice turu için, rehberiniz sizi otelden alacak ve buluşma noktası Aurora Alice Springs, Leichhardt Terrace'a sizi götürecek. The Alice dışında Telegraph Station, Avrupalı göçmenlerin yerleşkeleri, 1900'lerden kalma eski binalar, Royal Flying Doctors Service, School of Air, Alice Springs Reptile Centre, Avustralya'nın merkezindeki kurak çöller Perentie Lizard ve Thorny Devil, Alice Springs'in kasabaları, ve Anzac Hill'in tepesinden MacDonnell Ranges'in panoromik olarak görebilrsiniz. 18:00 sularında bitecek turun ardından otele bırakılacaksınız. Geceleme otelinizde.

6. Gün Alice Springs : Otelinizde alınacak kahvaltının ardından, Alice Springs, Ayers Rock ve Kings Canyon arasında üç günlük tur sizi bekliyor. Rehberiniz sizi otelden alacak ve Ayers Rock'a doğru yola çıkacaksınız. West West MacDonnel ve James Ranges'i geçerek Ayers Rock Resort'a ulaşmadan önce Atila(Mt Conner)'da mola vererek isterseniz deve sürüş turlarına katılabilirsiniz. Akşamüstü Kata Tjuta ve Walp Gorge etrafında turunuz devam edecek. Uluru’ nun muhteşem manzarasına güneşin batımı da eklenince başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz manzara karşısında büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.

7. Gün Ayers Rock – Kings Canyon: Otelinizde alınacak kahvaltının ardından Ayers Rock'tan Kings Canyon'a gidiyoruz. Talinguru Nyakunytjaku 'dan Uluru gündoğumunu izleyerek başlayan turumuz, Red Centre ile devam ediyor. Alternatif olarak Uluru Base turuna katılıp Uluru'ya tırmanabilirsiniz. Tırmanmak istemeyenlerse Uluru etrafında yapılan turlara katılabilirler. Güzel Mutitjulu Waterhole etrafında Mutitjulu Walk'a katılarak gidebilirsiniz. Uluru'da Aborjin kaya boyama, Avrupalıların ve Aborjinlerin tarihi hakkında tur rehberiniz sizi aydınlatacak. Ayers Rock Resort'a dönmeden önce Uluru – Kata Tjuta Cultural Centre'a gidin ve Aborjin sanatı, el işçiliğini görün ve Aborjin tarihini öğrenin. Akşamda Kings Canyon'a seyahat. Geceleme otelinizde.

8. Gün Kings Canyon – Alice Springs: Otelinizde alınacak kahvaltının ardından, Kings of Canyon'un mükemmel manzarası için tırmanış turuna katılabilirsiniz. Kanyon'un iri ayrılmış taşları kolay bir yürüyüş şansı verir. Akşam saatlerinde Alice Springs'e yolculuk başlar. Transferinizin ardından son gecenizi dinlenerek değerlendirebilir ya da şehir merkezinde gezebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

9. Gün Alice Springs – Melbourne: Otelinizde alacağınız kahvaltının ardından Alice Springs'ten ayrılma vakti. Melbourne'da otel transferinizin ardından ilk gecenizi dinlenerek geçirebilir, şehrin göbeğinde olan Yarra Nehri’ nin yanındaki otelinizden dışarı çıkarak şehri gezebilirsiniz, alışveriş yapabilir ya da dünya mutfaklarından birini seçerek akşam yemeğinizi renklendirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

10. Gün Melbourne: Otelinizde alacağınız kahvaltı'nın ardından Melbourne şehir turu sizi bekliyor. St. Paul Katedrali, Princess ve Regent Tiyatroları, Royal Exhibition Buildings, Federation Square, Royal Botanic Gardens, Fitzroy Gardens, Captain Cook Cottage, Queen Victoria Market, Albert Park,Avustralya Grand Prix pisti, Shrine of Rememberence, Southbank deniz kenarı yapıları ve üzernden geçeceiniz Cross the Bolte Bridge gibi tarihi yerleri görme şansınız olacak. Turumuzun ardından geceleme otelde.

11. Gün Melbourne: Otelinizde alacağınız kahvaltı'nın ardından Yarra Vadisi Avustralya Şarap Turu sizi bekliyor. Yarra vadisindeki şaraphaneler ve üzüm bağlarını deneyimli rehberlerle gezecek ve Avustralya'nın meşhur şaraplarından tadabileceksiniz. Şarap yapma metotlarını öğrenecek ve meşhur Fransız şampanya markası Moet & Chandon'un Avustralya’ daki tesislerini gezme şansı yakalayacaksınız. Akşam saatlerinde biten turunuzun ardından, Melbourne'ın sıcak mevsim eğlencesi, yaz aylarında açılan çatı katı mekanlarını keşfedebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

12. Gün Melbourne – İstanbul: Otelinizde alacağınız kahvaltının ardından Melbourne ve Avustralya'ya veda vakti. Uçağınızın saatine bağlı olarak beklerken şehirdeki Yarra Nehri’ nin tadını çıkarabilir. Victoria Markets'ten son alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Melbourne International Airport’ tan kalkacak uçağınız Singapur aktarmasının ardından Istanbul’a havalanacak.
 

İki kişilik oda'da kişi başı
2.659 Euro'dan başlayan fiyatlarla
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
* Tarifeli hava yolları ile İstanbul, Singapur, Sidney – Sidney, Alice Springs – Alice Springs, Melbourne – Melbourne, Singapur, İstanbul uçuşları
* Hava alanı vergileriniz
* 10 gece belirtilen otellerde konaklama
* Tüm sabah kahvaltılarınız
* Tüm hava alanı otel hava alanı transferleriniz
* Transferler esnasında yerel rehberlik servisi
* Sidney Boğaz Turu
* Melbourne Şehir Turu
* Alice Springs, Ayers Rock, Uluru-Kata Tjuta ve Kings CanyonTurları
* Alice Springs'teki turlar boyunca otel konaklamaları
* Moet & Chandon'un Avustralya tesisleri gezisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
* Avustralya Vize bedeli ve seyahat sağlık sigortası
* Şahsi Harcamalar
* Yurtdışı Çıkış Harcı 15.-TL
* Ekstra Turlar

Notlar;
* Fiyatlar örnek olup, resmi tatil, Bayram, özel günlerde geçerli değildir; gidilecek döneme ve müsaitliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

* Uçak fiyatları günlük taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, turun satın alındığı tarihte olabilecek değişiklikler aynı oranda yansıtılır. Program Singapur Hava Yolları’ nın Q sınıfı ile hazırlanmıştır.

 

Bu Avustralya turları da ilginizi çekebilir:

Adelaide Turu

Melbourne Turu

Sidney Turu

Avustralya Adaları

Avustralya Balayı

Yeni Zelanda


Avustralya Turları

Avustralya Turları ana sayfa >

 

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.