Thassos Adası Turu Thassos Adası Thassos Adası Turları Yunanistan Thassos Adası
Thassos Adası Gezisi
Thassos Adası Tatili
Yunanistan Adaları
Yunan Adaları Thassos Tatili
Yunan Adaları Thassos Gezisi
Yunan Adaları Thassos Balayı
Thassos Adası Otelleri

Thassos Adası
Yunanistan Adaları Turu Tatili Gezisi


Antik çağlardan kalma bir geçmişi olan Thassos Adası müzelerinde bulunan tarihi eserler ile de geçmişini çok güzel anlatmaktadır. Siz de Thassos Adası Turu ile bu müzelerde ki koleksiyonları görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Thassos Adası Gezisi

4 gece, 5 gün
149€
başlayan fiyatlarla


THASSOS ADASI TURU FİYAT TABLOSU
ANASSA BUTİK HOTEL (Skala Potamia) vb.
TARİHLER İki ve üç kişilik odalarda
kişi başı
Single farkı 3-12 yaş
21-26 Mayıs 149 € 75 € 149 €
28 Mayıs-02 Haziran 149 € 75 € 149 €
04-09 Haziran 179 € 90 € 179 €
11-16 Haziran 179 € 90 € 179 €
18 Haziran-03 Eylül
(Her Cumartesi)
249 € 125 € 249 €
02-07 Temmuz 349 € 175 € 349 €
10-15 Eylül 349 € 175 € 349 €
17-22 Eylül 149 € 75 € 149 €
24-29 Eylül 149 € 75 € 149 €

*0-2 yaş ücretsizdir.


GİDİŞ DÖNÜŞ GÜNLER BİNİŞ YERLERİ
Thassos İstanbul Çarşamba
Pazar
23:50
Kadıköy Evlendirme Dairesi
00:20
Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü
00:40
Bakırköy Ömür Plaza Önü


Thassos Adası Gezisi

1.Gün - Cumartesi: İstanbul – Thassos
Akşam saat 23:50’de Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 00:20’de Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 00:40’da İncirli Ömür Plaza Önünden sizleri alıyoruz ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuza başlıyoruz. İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin yapılmasından sonra 2 saatlik yolculuk sonrası Keramoti limanına geliyoruz.

Thassos Adası Tatili

2.Gün - Pazar: Thassos
Sabah erken saatlerde Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Galle Beach/Restoran’a gidiyoruz. Golden Beach Galle Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.
Odalara giriş 12:00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12:00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19:00’da otele giriş yapabilirler.

Thassos Adası Turu

3.Gün - Pazartesi: Thassos
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Aliki Beach ve Potos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. Dileyenler ise kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da ekstra olarak otelimizin yakınındaki Kinira bölgesindeki Faros Restoranda Taverna gecesine katılabilir. Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.

Thassos Adası Turları

4.Gün - Salı: Thassos
Sabah kahvaltı sonrası deniz, kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Dileyenler akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.

Thassos Adası Gezisi

5.Gün - Çarşamba: Thassos
Sabah kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Thassos Adası’nın en popüler plajı La Scala Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.

Thassos Adası Turu

6.Gün - Perşembe: Thassos - İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası İstanbul’a hareket ediyoruz. 10:00’da Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan Dedeağaç’ta kısa bir mola veriyoruz. Mola sonrasında Dedeağaç’tan hareket ederek sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alışverişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

Thassos Adası Turları

Extra Turlar/Etkinlikler
*Aliki Beach ve Potos Beach (Şezlong ve şemsiye dahildir): 15 €
*Atv Motor Safari Turu (Motor Kirası Dahildir): 65 €
*Mousses Restoran Taverna Turu (Fiks menü, limitli içki): 35 €
*La Scala Beach (Şezlong ve şemsiye dahildir): 15 €
*Faros Restoranda Taverna Turu (Fiks menü, limitli içki): 35 €
*Marble Beach: 15 €

Thassos Yunanistan Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Lüks Araçlarla Ulaşım
*4 Gece Thassos Adası, Oda-Kahvaltı Konaklama
*Feribot İle Thassos Adası Keramoti Gidiş-Dönüş Geçiş Ücreti
*Türkçe Rehberlik Hizmeti
*Golden Beach (Galle) Plajına Ücretsiz Ulaşım
*(Sabah 9:00 Gidiş Akşam 19:00 Dönüş)

Thassos Adası Yunanistan Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Schengen Vize Ücreti (120 €)
*Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
*Ekstra Turlar
*Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
*Kişisel Harcamalar
*Seyahat Sağlık Sigortası (15 €)

Thassos Adası Turu Önemli Bilgiler ↕

*Uluslararası kurallar gereği otel girişleri 12.00’den sonra olmaktadır. Adaya erken saatlerde varmamıza karşın yukarıda belirtilen kural gereği varışımızı takiben direk plaja gidilmektedir. Bu nedenle Thassos tatilinden maksimum seviyede faydalanabilmeniz adına, plaj çantalarınızı pratik bir şekilde kullanabileceğiniz doğrultuda düzenlemenizi tavsiye ederiz. Programımızda belirtilen plajlarda üst değiştirme imkânı bulunmaktadır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.

*Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

*Varış saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

*Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

*Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

*Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.

*Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

*Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz.

*Acentemiz gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

*Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Yunanistan Turları