Maldiv Turları
Galatasaray, Galatasaray Avrupa, Galatasaray Hazırlık Maçı, Galatasaray Maçları, Real Madrid, Real Madrid Galatasaray, Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı, Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçları, Real Madrid Galatasaray Maç Bileti, Real Madrid Galatasaray Maç Biletleri, Real Madrid Hazırlık Maçı, Real Madrid Maçları, Santiago Bernabeu,
Promosyonlar

Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı

Haberi
Sayfayı

1979 tarihinden beri düzenlenen Santiago Bernabeu Kupası bu yıl ilk defa bir türk  takımına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Real Madrid eski başkanı Santiago Bernabéu Yeste adına düzenlenen kupa maçında bu yıl  Galatasaray Real Madrid ile karşılaşacak.

24 Ağustos tarihinde Santiago Bernabeu stadında gerçekleşecek hazırlık karşılaşması ile beraber Galatasaray Avrupa ‘nın büyük takımları ile yaptığı hazırlık maçlarına devam ediyor. Galatasaray da 2001 yıllından sonra ilk defa Real Madrid ile karşılaşma heyecanı yaşanıyor.  Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı liglerin ertelenmesi ile birlikte taraftarın özlemini gidermek için tüm spor severler tarafından heyecanla bekleniyor.

Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı heyecanı

Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı  ‘nı WTS farkı ile yerinde yaşama fırsatı bulabilirsiniz.Real Madrid Galatasaray Hazırlık Maçı  ‘nda tüm otel konaklama, maç bileti, transferler, şehir turu ve uçak bileti gibi hizmetler En iyi fiyat ve servis garantisi ile

Real Madrid Galatasay Hazırlık Maçları hakkında geniş bilgi için tıklayın >

Haberi
Sayfayı