Yurt Dışı Yaz Kampları Yurt Dışı Yaz Okulları Yurt Dışı Yaz Kampları Yurt Dışı Yaz Okulları

Yurt Dışı Yaz Kampları


World Travel Service Yaz Kampı Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki yarımadasında yer almaktadır. 1988’dan beri çalışmaktadır ve binlerce çocuk yanımızda huzurlu tatiller geçirmiştir. 6-16 yaş arası çocuklara onların çok sevdiği birçok oyun, spor ve etkinliklerden oluşan iyi bir organizasyon içinde eğitim, sportif faaliyetler ve eğlenceyi bir araya getirerek rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Ve bütün bunlar çam ormanı içinde, tertemiz sular (sahilden beş dakikalık yürüme mesafesinde) ve güneşle dolu bir yerde bulunmaktadır.

Yurt Dışı Yaz Kampları

Bizim için Kamp, Tatilden Çok Daha Fazla Şey Demek!

Amacımız çocuklara çok güzel doğal bir ortamda 22 gün boyunca huzur ve mutluluk sunmak. Toplu yaşam, oyun ve günlük örgütlenmenin içinden organizasyon yapısı ve toplumsal kurumları olan küçük bir topluluk yaratıyoruz. Bu sebeple çocukların oynayarak ve eğlenerek öğrendikleri, herkesin kişiliğine ve farklılığına saygı duyulduğu bir program hazırladık. Karşılıklı konuşma ve ortak muamelelerle eşitlik kavramını görerek öğrenecekleri, her şeyden önce bireyler arasında dostluk ve sevginin yaşanacağı bir program. Programımız spor ve eğlence aracılığıyla eşzamanlı ruhsal ve zihinsel gelişimi hedefliyor.

Farkımız

Çocuklarınızı sevmek, büyütmek, onlara dikkat etmek için bize tanınan ayrıcalığa olan derin inancımızdır. Onları birey olarak geliştirip toplumdaşlarına karşı saygı, dürüstlük, güven ve sevgi gibi manevi ilke ve değerlerle yaşamayı ve bunları uygulamayı öğreterek daha iyi yarınlara katkıda bulunuyoruz. Küçük dostlarımıza yalnızca tesislerden oluşan masalsı bir köy sunmuyoruz. Çocukların sadece 22 farklı spor dalıyla uğraşmaları değil, sadece kumsalımızda gitar ve şarkılarla eşlik edilen akşamlar değil, sadece tırmanma duvarı ve flying fox değil, sadece 30 km’lik mesafede yaptığımız safari değil, sadece oyun gruplarının yaptığı tiyatro değil, sadece binicilik merkezi değil, sadece yüzme havuzları değil, sadece gönüllü etkinliklerle yapılan kış programları ve yetkili kadromuzun eğitim programları değil.

Fertlerimiz Kampımızın En Önemli Unsurudur

Fertlerimiz kampımızın en önemli unsuru ve mutluluğumuzun anahtarıdır. Görevlilerimiz her yıl özenle hazırlanmış seminer programından geçmektedirler. Farklı yaş gruplarından çocukların idaresi, krizle mücadele, çocuk psikolojisi, kampa düzenli adaptasyon, ödüllendirme, yaratıcılık ve daha pek çok konu üzerine eğitim görüyorlar. Seminerlerimiz teorik ve pratik olarak ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra bütün seminerlerin interaktif özelliği olması ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Seminerlerimiz aracılığıyla çocuklara yardımcı olan ve kamp süresi boyunca onları yönlendiren örnek görevlilerimizin aktif katılımı ve karışımıyla, küçük çocuklara bakma becerisine sahip görevlilerin seçimini hedefliyoruz.


Çocuklar İçin Unutulmaz Bir Deneyim

Çocuklarını kampa götüren herkese
Yunan Adaları Fırsatları
Mykonos (5 gece) Santorini (5 gece )
Girit (5 gece) Rodos (5 gece)
sadece 299 €'dan itibaren
Selanik / Mykonos-Santorini-Girit / Selanik arası
Gidiş+Dönüş İç Hat Uçak Bileti Dahil
üstelik;
Selanik'de 1 gece otel konaklaması
WTS'nin hediyesidir.
Yaz Kampı Yunan Adaları Fırsatları >


Aileler İçin de Muhteşem Yaz Tatili Fırsatı
Tüm Yurt Dışı Yaz Kampı programlarında ebeveynler için kamp alanına yakın 4* ve 5* otellerde konaklama imkanı...
Detaylar için tıklayınız >


Yurtdışı Eğitim