WTS - World Travel Service

Büyük Fransa Turu, Fransa Kültür Turları, Fransa Kültür Gezileri, Fransa Şato Turları, Fransa Şato Gezileri, Fransa Şarap Gezileri, Fransa Gurme Turları, Fransa Gezilecek Yerler

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

CÔTE D'AZUR

FRANSIZ RIVIERASI TURU 

3 Gece - 4 Gün

1. Gün ISTANBUL – NICE
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Nice’e hareket. Yaklaşık 3 saatlik uçuş sonrası sırtını Alpler'e yaslayan kent, kilometrelerce uzunluğundaki bir sahil şeridi, ağırbaşlı tarihi yapıları, epik mimarinin küçük saraylar ve sokaklara taşan neşesi ile kafelerle, her mevsim keyf yaşanabilecek
bir şehir.. Varışınızın ardından kısa şehir gezisi ile deniz kenarından dolaşarak, çiçek pazarı, barok kiliseleri, renkli ve canlı pazarları ile şık cafeleri, otelleri, apartmanları ile ünlü Nice’in en güzel caddesi olan Promenade des Anglais’i görebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

2. Gün NICE
Sabah kahvaltının ardından dilerseniz araç kiralayarak Nice ile Monaco arasında Cote d’Azur’unen güzel bölümü kabul edilen Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile Villefranche, Eze Village, Saint Jean-Cap Ferrat, Beaulieu, Cap d’Ail gibi ünlülerin oturduğu sahil kasabalarını görme imkanı bulabileceksiniz. Eze kasabasında bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek üretim hakkında bilgi alınıp bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ, vb. alışverişi yapılabilir. Daha sonra sembolik bir ülke olan Monaco’ya gidebilirsiniz. Kayaların içlerine oyulmuş yürüyen merdivenler ve asansörler ile yukarı çıkarak kayalar üzerine inşa edilmiş Saray bölgesine gelinecektir.Burada Monaco Lisesi, I.Albert Müzesi, Kraliyet Bahçeleri ve Saray Bahçesi görülebilir. Son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda ister bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilir, isterseniz meydanın en merkezi yerinde yer alan Amerikan Oyunları Salonunda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu kumarhaneye giriş ücretsiz olup, belli bir miktarda fiş alma ve oynama zorunluluğu yoktur. Geceleme otelinizde.

3. Gün NICE
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Saint Paul de Vence –Cannes’a gidebilirsiniz. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rued’Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup çevreyi seyredebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

4. Gün NICE – ISTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odamızı boşaltıyoruz ve ardından dönüş uçuşumuz için havalimanına hareket ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

 

Oteller

İki ve Üç kişilik

Odada kişi başı

Tek kişilik

oda

Çocuk

 

3* Oteller

699 Euro

899 Euro

00-02 Yaş 199,00 €
02-11 Yaş 649,00 €

4* Oteller

799 Euro

999 Euro

00-02 Yaş 199,00 €
02-11 Yaş 649,00 €


Fiyata dahil olan hizmetler:
* İstanbul-Nice-İstanbul uçak bileti
* 3 gece konaklama
* 3 sabah kahvaltısı
* Havalimanı vergileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler:
* Vize alım bedeli 115 Euro
* Seyahat sağlık sigortası 20 Euro
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* Alan-Otel-Alan transferleri

**Uçak fiyatları günlük taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, turun satın alındığı tarihte olabilecek artışlar aynı oranda alıcıya yansıtılır.

 

 

Cote D'azur  Videosu

 

 

Bu  Avrupa Ülkeleri de ilginizi çekebilir:

Paris Turu

Paris Balayı

Disneyland Turu

Outlet Turu

Gurme Turu

Fransa Sahilleri

Fransa Turları >

Avrupa Turları ana sayfa >

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

 

 

 

World Trave 0; margin-bottom: 0"> World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.

</