WTS - World Travel Service

WTS Rezervasyon

Kıbrıs Otelleri, Kıbrıs Oteller, Kıbrıs Otel, Kıbrıs Otel Rezervasyonu, Kıbrıs Otel Rezervasyon, Kıbrıs Casino

  Ayın Tatil Fırsatları
Yılbaşı Turları
Cumartesi Programı
Lapland Turları
Kayak Turları
Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

KIBRIS

(KKTC)

 

 

 

 

Kıbrıs (KKTC) Akdeniz'in üçüncü büyük adasıdır. Kuzeyinde 65 km. mesafe ile Türkiye, doğusunda 112 km mesafe ile Suriye, 267 km ile İsrail, 162 km ile Lübnan; güneyinde 418 km ile Mısır; kuzey batısında ise 965 km ile Yunanistan yer almaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin yüzölçümü 3.355 km²'dir.

 

Kıbrıs, Sicilya ve Sardunya adasından sonra Akdeniz’in üçüncü büyük adasıdır. Kuzey Kıbrıs muhteşem doğal güzelliklerini Akdeniz insanın sıcaklığı ile birleştirerek misafirlerini ağırlıyor. Kıbrıs tatillerinin yıl boyunca tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden bir tanesi kilometrelerce uzunlukta bembeyaz kumsalları bir diğeri de Kıbrıs Otelleri ‘nin misafirlerine birbirinden farklı etkinlikler ve programlar sunmalarıdır. Yıl boyunca bir çok ünlü isim Kıbrıs Otelleri ‘nde sahne alıyor.

 

9000 yıllık görkemli bir tarihe ev sahipliği yapan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisindedir. Kıbrıs için tam bir turizm cenneti diyebiliriz. Efsaneye göre bu cennet adayı Sezar büyük aşkı Kleopatra ‘ya olan sevgisini kanıtlamak için vermiştir.

 

Kıbrıs Adası ‘nda tipik Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Yazlar oldukça sıcak ve kuru seyrederken, bahar ve kış aylarına hafif yağışlı ve ılıman hava hakimdir. Ortalama sıcaklık yaz aylarında  30°C lerde , kış aylarında ise 10°C lerde seyretmektedir. Mayıs ve Ekim ayları arasında ortalama deniz suyu sıcaklığı 24°C dir.

 

Kıbrıs Otelleri ‘nde muhteşem deniz güneş kum tatili yapılabileceği gibi birbirinden ünlü sanatçıları Kıbrıs ‘ta dinleme keyfini yaşayabilir, su sporları ile ilgileniyorsanız dalış, sörf jet-ski ve paraşüt gibi bir çok aktivitede bulunabilirsiniz.

 

Kıbrıs (KKTC) Seyahat Detayları:

* Kıbrıs’a girişlerde nüfus cüzdanı veya pasaport geçerlidir başka hiçbir belge ile Kıbrıs’a giriş yapılamaz. Pasaportunuza giriş damgası vurdurursanız başka ülkelere vize almakta zorlanabilirsiniz (Örn: Yunanistan)

 

* 18 yaşından küçük çocukların, tek başlarına seyahat etmeleri halinde hem anne hem de babadan, anne ile seyahat etmeleri halinde babadan, baba ile seyahat etmeleri halinde anneden noter veya resmi  makamlarca onaylı muvaffakatname almaları gerekmektedir.

 

* Misafirlerimizin uçak hareket saatinden en az iki (2) saat önce havalimanında olmaları gerekmektedir. Kıbrıs çıkışlarında havalimanlarının “dış hatlar gidiş”te ilgili hava yollarının kontuarından işlem yapılır.

 

* Türk Havayolları, Atlas Jet uçuşları ile İstanbul Atatürk Havalimanı 'nından Pegasus Havayolları uçuşları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 'ndan, gerçekleşmektedir. Havayolu şirketleri uçuş gün ve saatlerini değiştirme hakkına sahiptir.

 

 

KIBRIS OTELLERİ

KIBRIS PROMOSYONLARI

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

Yurtiçi Otelleri ana sayfa >

 Kurban Bayramı Turları >

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.