WTS - World Travel Service

Singapur Turları . . .  Singapur Turlar . . .  Singapur Turu . . .  Singapur Tur . . .  Singapur Gezi . . .  Singapur Tatil . . .  Singapur Alışveriş . . .  Singapur Yemek . . .  Gece Hayatı . . .

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

SİNGAPUR TURLARI

 

 

Haftanın her günü


3 Gece 5 Gün

 

Ve ayrıca arzu eden yolcularımız için:

4-5-6 gece ve daha fazla konaklamalar

Farklı otel seçenekleri

Farklı havayolları ve rotalar ile ulaşım imkanları…

 

1.GÜN İSTANBUL- SİNGAPUR
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde işlemlerin yapılması ve hareket. Geceleme uçakta.

2.GÜN SİNGAPUR
Ertesi gün Singapur'a varış. Singapur’a varışımızın ardından otelimize transfer. Singapur da yapılacak şehir turuna kolonilerden kalan mirasın görkeminin keşfedilmesi ile başlanıyor yol boyunca sırasıyla Parlamento binası, Yüce Mahkeme ve Padang’a; şehrin tüm görkemini ayaklar altına seren manzarasıyla; bakan belediye binasının görülmesiyle başlanır. Daha sonra Çin Mahallesi, buradaki tapınaklar ve yerel hediyelik eşyaların satıldığı bölge ziyaret ediliyor. Bir sonraki durağımız deniz seviyesinden 105 m yükseklikteki Faber dağından dünyanın en yoğun limanını kuş bakisi görme imkanı; dünyanın sayılı büyük petrol rafinerisini içine alan bölgedir ayni zamanda. Son durağımız ise Botanik bahçeleri; dünyada ilk kauçuk ağaçları burada yetiştirilmiştir, bunun yani sıra inanılmaz güzellikteki orkideleri görme fırsatı. Otelimize dönüş. Arzu eden yolcularımı akşam Gece Safarisi turuna katılabilirler. Singapur'un kuzeyinde kurulu, dünyanın ilk gece safarisi 1'200 nokturnal hayvana ev sahipliği yapmaktadır.  Aslan, kaplan, fil, zürafa, gergedan, tapir gibi hayvanların doğal ortamlarına yakın serbest dolaştıkları bir vahşi hayvan parkı... Parkın loş ışıkları altında safari arabaları ile gezi ve mevcut gezi patikalarında da yürüyerek hayvanları görme imkanı. Geceleme otelde.

 

3.GÜN SİNGAPUR

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden yolcularımız rehberinizin düzenleyeceği Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur'un güneyinde bulunan, tropikal bitki örtülü " dinginlik" anlamına gelen adıyla bilinen tatil adası. Yarim günlük bu gezi dahilinde; Teleferik ile adaya geçiş - Deniz üstünde yaklaşık 55 metrede bir yolculuk, Images of Singapore – Singapur tarihinin anlatıldığı ve mumyalarla tarihin canlandırıldığı inanılmaz bir müze, Sualtı Dünyası Akvaryumu -köpekbalıkları ve tropik balıklar ile dolu  90 metre uzunluğunda şeffaf akrilik bir tünel akvaryum, Sihirli Fıskiyeler - Ses, su, ışık ve lazer efektlerinin kullanıldığı muazzam bir show göreceklerinizden sadece bazılarıdır. Geceleme otelimizde.

4.GÜN SİNGAPUR

Sabah otelinizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu ederseniz çevre turlarına katılabilir ya da elektronik konusunda cennet olan bu şehrin alışveriş merkezlerinde gününüzü değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelde.

 

5.GÜN SİNGAPUR – İSTANBUL
Sabah otelinizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Akşam havaalanına transfer. İstanbul’a hareket. Ertesi gün İstanbul a varış.

 

 

Uzakdoğu Turları ana sayfa >

 

 

 

 World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.