Domainik Adası Turları Dominik Survivor Adası Dominik Turları Dominik Turu
Dominik Adası Turu
Dominik Republic Tours
Dominik Turu
Dominik Adası Turları
Dominik Adası
Dominik
Dominik Turu
Dominik Turları
Dominik Adası Turları
Dominik Cumhuriyeti Turları
Dominik Adası En Güzel Yerler
Dominik Adası Sahili
Dominik Cumhuriyeti Turları
Dominik Adası Turu
Dominik Republic Tours
Dominik Turu
Dominik Adası Turları
Dominik Adası
Dominik
Dominik Turu
Dominik Adası En Güzel Yerler

Dominik
Survivor Adası Turu


Tropik Cennet & Survivor Adası
Dominik Cumhuriyeti
8 Gece, 9 Gün
Eylül - Kasım Dönemi
5* Dominik Otelleri her şey dahil konaklama
Tüm turlar dahil, ekstra tur yok!

Santa Domingo (2) - Las Terrenas (3) - Punta Cana (3)

Dominik Survivor Adası Turu


8 Gece, 9 Gün
İki kişilik oda da, kişi başı
1.850 $'dan
başlayan fiyatlarla

*Minimum 15 kişilik gruplar içindir.
Ayrıca kişiye özel programlar için bize ulaşabilirsiniz.

Dominik Adası Otelleri

Santo Domingo
Boutique Hotel Palacio vb. Oda - Kahvaltı Konaklama
Las Terrenas
5* Viva Wyndham V Samana vb. - Her Şey Dahil Konaklama
Punta Cana
5* Now Larimar Punta vb. – Her Şey Dahil Konaklama


Dominik Survivor Adası Turu

1. Gün - İstanbul - Santa Domingo
Santo Domingo Havaalanı’na varışımıza istinaden karşılanmamızın ardından Santo Domingo’daki otelimize doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak yarım saat sürecek yolculuğumuz ardından otelimize varıyoruz. Check-in işlemlerimiz ardından otelimize yerleşiyoruz ve yorgunluğumuzu atmak üzere otelin keyfini çıkartıyoruz. Gecelememiz Santo Domingo’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

2. Gün - Santa Domingo
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, sabah 09:00’da Santo Domingo’nun Colonial Bölgesi’ni gezmek üzere aracımıza biniyoruz. Varışımıza istinaden bölgenin değerli kalıntılarını dolaşmak amacı ile 3 saatlik bir yürüyüş turu yapacağız. Lokal rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezimizde, Amerika’nın ilk katedrali olan Santa Maria la Menor, Christopher Columbus’un evi, İspanyol Kolonilerin ilk ofisi olan Fortress Ozama, National Pantheon’u göreceğiz. Turumuzun ardından Conuca Restaurant’ta öğle yemeğimizi alacağız. “Conuca”nın kelime anlamı çiftliktir. Restoran’ın dekorasyonu da ismi gibi çiftlik hayatını anımsatmaktadır. Dekorasyonunda birçok meyve, sebze kullanılmıştır. Restoranımızda keyif ile yemek yerken masaların arasında dans ederek servis yapan garsonlarda öğle yemeğimizi çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirecek. Öğle yemeğimiz sonrasında Culture Square’i gezeceğiz ve ardından alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Santo Domingo’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

3. Gün - Santa Domingo - Las Terrenas
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Las Terrenas’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 2 saat 15 dakika sürecek yolculuğumuz sırasında yol üzerinde göreceğimiz eşsiz manzaralarda fotoğraf molası vereceğiz. Otelimize varışımız sonrasında check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve otelimize yerleşiyoruz. Otelimizde her şey dahil konaklamanın keyfini sürebilirsiniz. Gecelememiz Las Terrenas’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

4. Gün - Las Terrenas
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tekne ile yapacağımız tam günlük Los Haities National Park ve Cayo Leventado turumuza başlıyoruz. Los Haites National Park turumuza Cano Hando rıhtımında başlıyoruz. Teknemize bindikten sonra en büyük Mangorov ormanına doğru yola çıkıyoruz. Birçok canlı türüne ev sahipliği yapan bu ormanda bataklık ve farklı türdeki kuşlar dikkatinizi çekecektir. Turumuz sırasında muhteşem kareler fotoğraflayabilirsiniz. Bu doğal park çok sayıda yer altı su kaynağı ve mağaralar barındırmaktadır. Los Haities National Park’tan sonra bir başka cennete; Cayo Leventado Adasına doğru hareket ediyoruz. Bu muhteşem adanın turkuaz denizi, kristal kumları ve eşsiz yeşilliğine bayılacaksınız. Öğle yemeğimizi de bu cennet adada alacak, Dominic mutfağını yakından deneyimleyeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Las Terrenas’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

5. Gün - Las Terrenas
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında tam günlük Samana Safari ve Zepline Turumuz için hareket ediyoruz. Dominik Cumhuriyeti’nin eşsiz manzaralı kırsal bölgelerini tanıma fırsatı bulacaksınız. Safari turumuz sırasında muhteşem bitki örtüsü ve muhteşem manzaraları fotoğraflama şansı yakalayacağız. Ardından adrenalin dolu Zepline Turumuza başlıyoruz. 1200 feet uzunlukta ve 450 metre yükseklikten gerçekleştireceğiniz bu keyifli aktivite adrenalin severler için harika bir deneyim olacak. Zepline turumuzdan sonra öğle yemeğimizi alacak ve denizin keyfini çıkaracağız. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Las Terrenas’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

6. Gün - Las Terrenas - Punta Cana
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Punta Cana’ya doğru yola çıkıyoruz. 4 saatlik yolculuğumuz sonrasında Punta Cana’daki otelimize varıyoruz. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize yerleştikten sonra yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere serbest zaman. Her şey dahil hizmeti ile otelin keyfini çıkartabilirsiniz. Gecelememiz Punta Cana’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

7. Gün - Punta Cana
Otelimizde alacığımız kahvaltı sonrasında Saona Adası’na hareket ediyoruz. Hız motoru ile yolculuk edeceğimiz Saona Adası’na varışımızda bu eşsiz adanın bembeyaz uzun kumsalı ve turkuaz denizi ile kendinizi bir anda film setinde hissedeceksiniz. Tüm gün bu eşsiz manzaranın, denizin tadını çıkarak, öğle yemeğimizi keyif ile yiyecek ve mükemmel bir gün geçireceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Punta Cana’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

8. Gün - Punta Cana
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Tüm gün boyunca deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Keyif ile geçireceğiniz bir günün ardından gecelememiz Punta Cana’daki otelimizde.

Dominik Survivor Adası Turu

9. Gün - Punta Cana
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında uçuş saatimize istinaden Punta Cana Havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Havaalanına varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Dominik Survivor Adası Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Programda Belirtilen ve Benzeri Otellerde 2 Gece Santo Domingo (Oda-Kahvaltı), 3 Gece Las Terrenas (Her Şey Dahil), 3 Gece Punta Cana (Her Şey Dahil) Konaklamaları
*Alan-Otel-Alan Transferleri
*Santo Domingo - Las Terrenas / Las Terrenas – Punta Cana Transferleri
*Transferler Sırasında Su Servisi
*Santo Domingo Panoramik Şehir Turu ve Conuca Restaurant’da Öğle Yemeği
*Las Terrenas’da Tam Günlük, Öğle Yemeği Dahil Los Haitises ve Ceyo Levantando Turu
*Las Terrenas’da Tam Günlük, Öğle Yemeği Dahil Safari Ve Zeplin Turu
*Punta Cana’da Tam Günlük, Öğle Yemeği Dahil Saona Adası Turu
*İngilizce Local Rehberlik Hizmeti
*Tüm Bahşiş ve Vergiler

Dominik Survivor Adası Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Dış Hat Uçak Biletleri
*Vize Ücreti (10 USD)
*Yurt Dışı Çıkış Harcı
*Kişisel Tüm Harcamalar
*Programda belirtilmeyen tüm ekstralar

Dominik Survivor Adası Turu

Önemli Notlar
Dominik Cumhuriyeti Vize Bilgisi:
*Dominik vizesi için Dominik Havaalanından Turist Kartı alınmaktadır. Vize bedeli 10 USD’dır.
*Turist kartınızı alırken yanınızda mutlaka en az 6 ay geçerliliği bulunan T.C pasaportunuz bulundurulmalıdır.


*Para İadesi Şartları:
Ön rezervasyon işlemleri (Otel,Uçak Bileti vb.) ile sonraki aşamada rezervasyonun kesinleşmesi için organizasyon ile ilgili ödemelerin yapılmaya başlanmasından önce olmak kaydıyla aradaki süreçte geçerlidir.


Dominik Turları

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Dominik Turları