Dubrovnik Turu Dubrovnik Otelleri Dubrovnik Turları Dubrovnik Tatili

Dubrovnik Turu

Dubrovnik Turu, En avantajlı fiyatlarla Dubrovnik Otelleri, 4 Gece 5 Gün Dubrovnik Turu, En iyi servis ve
para iadesi garantisiyle Dubrovnik Turları
Bilgi için: 0212 237 90 60

Dubrovnik Turu

Temmuz'da Dubrovnik
4 Gece, 5 Gün
599 €
THY Tarifeli Seferi ile
Direkt Dubrovnik Gidiş/Dönüş
17 - 21 Temmuz 2018

Dubrovnik Turu

1.GÜN - İstanbul - Dubrovnik - 17 Temmuz 2018
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 07:00’de buluşuyuoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK439 sefer sayılı uçuşu ile 09:20’de Dubrovnik uçuşumuz gereçekşiyor. Yerel saat ile 10:10’da Dubrovnik varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Surlarla çevrili şehrin Pile Kapısı'nda otobüsümüzden inerek yürüyüş turu ile UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehri gezmeye başlıyoruz. Şehrin ana caddesi Stradun boyunca yapacağmız turumuz esnasında kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, Onofrio Çeşmesi, Orlando Heykeli, şehir kapıları ve diğer önemli yapılar görülecektir. Alışveriş ve yemek gibi ihtiyaçlarınız için verilecek serbest zamanın ardından buluşma, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme Dubrovnik otelimizde.

Dubrovnik Turu

2.GÜN - Dubrovnik - 18 Temmuz 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karadağ ( Kotor - Budva ) turuna katılabilirler. ( 60 Euro ) Bu turumuzda sınır geçişimizi takiben muhteşem manzaralar eşliğinde Karadağ'da ilk ziyaret edeceğimiz yer olan Kotor'a doğru yola çıkıyoruz. Kotor eski şehrindeki turumuz sırasında; St. Trifon Katedrali, Oruzja Meydanı, saat kulesi, St. Luke ve St. Nikola Kiliseleri, St. Mary Kilisesi'nin kapısında yer alan rölyefler görülecek eserlerdir. Turumuzun bitiminde Kotor'da verilecek serbest zamanın ardından Budva'ya doğru yola çıkıyoruz. Budva'ya uğramadan önce bir zamanlar balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve günümüzde Singapurlu bir otel zincirine kiralanması ile turizme kazandırılmış olan muhteşem St. Stefan'ı görebileceğimiz ve fotoğraflayabileceğimiz bir noktada mola vereceğiz. Molanın ardından ziyaret edeceğimiz, muhteşem sahilleri, çok hareketli gece hayatıyla tüm dünyadan turistlerin akınına uğrayan Budva'ya varıyoruz. Surlarla çevrili Budva eski şehrinde verilecek serbest zamanda, taş binaların arasındaki dar sokaklarda geçmişe doğru yolculuğa çıkacaksınız. Turumuzun bitiminde Dubrovnik'e ve otelimize transfer. Geceleme Dubrovnik otelimizde.

Dubrovnik Turu

3.GÜN - Dubrovnik - 19 Temmuz 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak tekne ile düzenlenecek olan Korcula Adası turuna katılabilirler. ( 60 Euro ) Turumuzun bitiminde Dubrovnik'e ve otelimize transfer. Geceleme Dubrovnik otelimizde.

Dubrovnik Turu

4.GÜN - Dubrovnik - 20 Temmuz 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Mostar turuna katılabilirler. ( 65 Euro ) 1992 savaşında Hırvat Topçu ateşi ile yılıkan köprüsü ile meşhur Mostar; Bosna-Hersek’i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek’in en büyük şehridir. Turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Cami, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş için kısa bir serbest zaman. Turumuzun ardından Dubrovnik’e hareket ediyoruz. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde.

Dubrovnik Turu

5.GÜN - Dubrovnik - İstanbul - 21 Temmuz 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemleriminizi gerçekleştiriyoruz ve bizleri bekleyen aracımız ile Dubrovnik Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 440 tarifeli seferi ile saat 11.05’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik uçuşun ardından saat 13:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

4* Lero Hotel vb.
www.hotel-lero.hr
599 € 180 € 150 € 549 €
5* Rixos Hotel vb.
www.rixos.com
899 € 390 € 150 € 849 €

Dubrovnik Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
• Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri
• Tercih edilen otel kategorisinde 4 gece oda-kahvaltı konaklamalar
• Alan transferleri
• Dubrovnik şehir turu
• Türkçe rehberlik hizmeti

Dubrovnik Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
• Vize alım bedeli + seyahat sağlık sigortası 135 Euro
• Yurtdışı çıkış harcı
• Kişisel harcamalar
• Ekstra turlar

Dubrovnik Turları

Dubrovnik Hakkında Genel Bilgilendirme
• Hırvat Kunası (HRK) kullanılmaktadır. Turistik bir bölge olması sebebi ile Euro birçok yerde geçerlidir.
• 1 Hırvat Kunası yaklaşık 0,44 Türk Lirasına eşittir.
• Dubrovnik (GMT +1) ile Türkiye (GMT +2) arasında bir saat zaman farkı bulunmaktadır.
• Dubrovnik resmi dili Hırvatça'dır.
• Geniş bir mutfak kültürüne sahip Dubrovnik, Akdeniz mutfağının ağırlıkta olduğu bir Hırvat kentidir.
• Şehiriçi ulaşım için 12 hattı bulunan otobüsler ile sağlanmaktadır.


Dubrovnik TurlarıAyın Tatil Fırsatları