WTS - World Travel Service

WTS Rezervasyon

Küba Arabaları . . .  Klasik Amerikan Arabaları  . . .  Küba Turlar . . .   Küba Tatil . . .   Küba Gezi . . .   Küba Seyahat . . .   Küba Turu . . .

  Ayın Tatil Fırsatları
Yılbaşı Turları
Cumartesi Programı
Lapland Turları
Kayak Turları
Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Havana & Pınar Del Rio & Holguin & Guardalavaca & Baracoa &  Santiago De Cuba & Bayamo & Camaguey & Sancti Spiritus & Trinidad & Santa Clara & Varadero

 

Yıl boyunca

13 gece  15 gün
FULL PROGRAM EKSTRA GEZİ YO
K!


 

1. GÜN: İSTANBUL / HAVANA

Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde World Travel Service yetkilisi ile buluşma. Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 09:00 da Paris’e uçuş. Paris’e 11:45 de inişimizin arından kısa bir aktarma ile yine Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 13:50 de Havana’ya uçuş. Havana’ya 17:35 de varışımızın ardından alanda bizi bekleyen araç ve rehberimizle otele transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

2. GÜN: HAVANA – PINAR DEL RIO - VINALES

Otelde sabah kahvaltısının ardından Pınar Del Rio ya hareket ediyoruz. Ülkenin en yeşil ve dünyada en iyi tütünün yetiştiği bölgelerde gezimiz devam ediyor. Vinales Vadi sinde olan gezimiz boyunca doğanın güzellikleri karşısında hayran kalacaksınız. Palenque de los Cimarrones Restoranda alacağımız öğlen yemeğinin ardından Havana’ya geri dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde. Arzu eden yolcularımız akşam Tropicana Kabare Show gezisine katılabilirler.

 

3. GÜN: HAVANA

Otelde sabah kahvaltısının ardından Klasik Amerikanb Arabaları ile Havana şehir turumuza başlıyoruz. Koloni Mezarlığı, Havana Üniversitesi, Devrim Meydanı, Ulusal Başkent Binası, Büyük Havana Tiyatrosu, El Prado Caddesi, eski Başkanlık Sarayı, Central Park şehrin modern tarafında göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında UNESCO nun 1982 de Dünya Hazineleri ilan ettiği şehrin eski merkezinde yürüyerek turumuza devam ediyoruz. Katedral Meydanı, San Fransisco de Asis Meydanı, Silahlar Meydanı, Elişçiliği Meydanı, Villanueva Meydanı, El Templete, Şehir Müzesi, Puro ve Rom Fabrikaları görülecek yerler arasında. Yerel restoranda alınacak öğlen yemeğinin ardından otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

4. GÜN: LA HAVANE/ HOLGUIN / GUARDALAVACA

Otelde sabah kahvaltısının ardından Holguin’e uçmak için havaalanına transfer. Varışımızda şehrin parklarını ve tabii ki Loma of the Cruz, Calixto Garcia Parkı ve La Periquera yıda göreceğimiz şehir turunu yapıyoruz. Mirador de Mayabe restoranında yemeğimizi yedikten sonra Guardalavaca sahiline devam ediyoruz. Buradaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama her şey dahil. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

5. GÜN: GUARDALAVACA

Otelde her şey dahil sistemde tam gün dinlenmek ve denize girmek için zaman size ait.

 

6. GÜN: GUARDALAVACA / BARACOA

Otelde sabah kahvaltısının ardından 1512 de kurulan Amerika kıtasının ve Küba’nın en sevimli koloni kasabası olan Baracoa’ya gidiyoruz. Uzun zamandır ülkenin geri kalanının unuttuğu bu şehirde yerel bir restoranda yemek yiedikten sonra nehirde botla geziyoruz. Cruz of the Para Kilisesi, Matachin Kalesi, Belediye Müzesi ve yerel kakaolardan yapılan çikolataların üretildiği fabrikalar göreceklerimizden bazıları. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

7. GÜN: BARACOA / SANTİAGO DE CUBA

Kahvaltı sonrası Santiago’yu keşfedeceğiz. Ülkenin ikinci en önemli şehri. Küba müziğinin ve Devrim’in en titizlikle korunduğu yer. Ayrıca adadaki Afrikalı nufüsun en yoğun olduğu bölge. Düz caddeleri ile dikkat çeken bu şehirdeki turumuzda Tivoli bölgesi, 1515 de yapılan Amerika Kıtası’nın en eski koloni evi olan Diego Velazquez’in müze evi, Cuartel Moncada Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Öğlen yemeği yerel bir restoranda. Sonrasında tekne ile Santiago Körfezinde gezeceğiz. Cayo Granma balıkçı köyü, Castillo del Morro, korsan Müzesi gezeceğimiz yerler arasında. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

8. GÜN: SANTİAGO DE CUBA

Kahvaltı sonrası La Gran Pedra gezisi için yola çıkıyoruz. Martyrs Devrimi yolundan 1221 metre yükseklikteki bu kayayı gördükten sonra Granjita Siboney ide göreceğiz. La Isabelica Müzesini gördükten sonra öğlen yemeği yerel bir restoranda. Sta Ifigenia Mezarlığını gördükten sonra otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

9. GÜN: SANTİAGO DE CUBA / BAYAMO / CAMAGUEY

Kahvaltı sonrası Caridad del Cobre Bazilika sından Bayamo şehrine gidiyoruz. Sonrasında Camaguey’e geçeceğiz. Bu arada “ulusun babası” olarak bilinen Carlos Manuel de Cespedes in evi, Plaze del Himno göreceklerimiz arasında. Öğlen yemeği yerel bir restoranda. Camaguey e varışta akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

10. GÜN: CAMAGUEY / SANCTİ SPİRİTUS / TRİNİDAD

Kahvaltı sonrası Sancti Spiritus üzerinden Trinidad’’a doğru yola çıkıyoruz. Colonial Arts Müzesi, La Plaza Mayır ve eski Yayabo Köprüsü yemek öncesi görülecek yerler arasında. Öğlen yemeği yerel bir restoranda. Öğleden sonra Sugar Mills Vadisi, Iznaga Kulesi görülecek ve Trinidad a olan yolculuk devam edecek. Trinidad’a varışımızda akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

11. GÜN: TRİNİDAD

Otelde sabah kahvaltısının ardından Trinidad turumuza başlıyoruz. 1988 de UNESCO tarafından Dünya Hazineleri arasına katılan şehir Küba hayat tarzını eski ve yeni şekliyle en yakında görebileceğiniz kasaba olmasından dolayı Küba’nın en çok turist alan yeridir. Turumuzda  Romantik Müze yerel yaşamla ilgili her şeyi görebileceğiniz en güzel seçenek. Canchanchara’da Trinidad bölgesine özel şeker kamışı suyundan yapılan Romlarımızı tattıktan sonra yerel bir restoranda yemeğimizi yiyoruz. Öğleden sonra serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

12. GÜN: TRİNİDAD / SANTA CLARA / VARADERO

Otelde sabah kahvaltısının ardından Che Guevara’nın mezarı, anıtı ve müzesininde bulunduğu Santa Clara’ya geçiyoruz. Burada Che Guevara’nın sıra dışı hayatını ve Devrim in hikayesini en canlı tanıklarıyla tekrar yaşayacaksınız. Sonrasında Vardero’ya devam ederek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelde.  

 

13. GÜN: VARADERO

Otelde her şey dahil sistemde tam gün dinlenmek ve denize girmek için zaman size ait.

 

14. GÜN: VARADERO – HAVANA

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşamüzeri havaalanına transfer ve Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 20:50 de Paris’e uçuş. Geceleme uçakta.

 

15. GÜN: PARİS / İSTANBUL

Öğlen 11:30 de Paris’e varışın ardından yine Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 12:35 de İstanbul'a uçuş. 16:55 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

FİYAT SEÇENEKLERİ

 

Hotel

İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişi Farkı

4* Oteller

1995 Euro

250 Euro

 

 

Ücrete dahil olan hizmetler

* Tarifeli havayolu severleri ile İstanbul-Havana-İstanbul gidiş - dönüş uçak bileti.

* İç hat uçak biletleri
* Otel konaklamaları aşağıdaki oteller vb.

Occidental Miramar / Presidente 4* YARIM PANSİYON

Brisas Guardalavaca 4* HERŞEY DAHİL

Villa Baracoa 2* YARIM PANSİYON

Melia Santiago 5* YARIM PANSİYON

Gran Hotel / Colon 2* YARIM PANSİYON

Trinidad Del Mar 3* HERŞEY DAHİL

Sol Palmeras / Tainos 4* YARIM PANSİYON

* Programda belirtilen tüm turlar ve yemekler
* Programda belirtilen tüm transferler
* Rehberlik hizmeti

 

Ücrete dahil olmayan hizmetler

*Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli 395 €
*Vize ücreti
(Küba Vizesi >)

*Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL.
*Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

 

Yukarıdaki program örnek olarak hazırlanmış olup, en az 15 kişilik katılımcı ve Air France Hava Yolları nın V bilet sınıfı üzerinden planlanmıştır. Daha az katılımcı olması ve uçaktaki yer durumunda olabilecek değişiklikler yolcularımıza bildirilecektir.

 

Küba Turları

Mayıs Özel Turu | Promosyon

Turistik | Kültür | Sömestre | Yılbaşı

Küba Turları ana sayfa >

Küba Kültür Turları ana sayfa >


Küba Hakkında

Küba Vizesi | Küba Otelleri | Küba Hakkında Bilgiler

Görmeden Dönmeyin | Yeme & İçme | Eğlen

 

 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.