Küba Sömestre Turları Küba Sömestre Turu Küba Sömestre Tatili Küba Sömestre Gezisi
Küba 15 Tatil
Küba Sömestre Seyahati
Küba Sömestre Tatili
Küba Sömestre Otelleri
Küba Sömestre
Küba Sömestre Turları
Küba'da Sömestre
Küba Sömestre Turları
Küba Sömestre Tatili
Küba Sömestre
Küba Havana Sömestre Turları
Küba Varadero Sömestre Turları
Küba Trinidad Sömestre Turları
Küba Trinidad Turu
Küba Varadero Turları
Küba Havana Turu
Küba Sömestre Turları
Küba Sömestre Turu
Küba Sömestre Turları
Küba Sömestre Turu
Küba Sömestre Turları

Küba Sömestre Turu


Küba Sömestre Turu

KÜBA'da SÖMESTRE
2.100 €'dan
İki kişilik odada, kişi başı
(vergiler dahil)

Küba Sömestre Turu

1.GÜN - İstanbul - Havana
Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde World Travel Service yetkilisi ile buluşma. Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 06.15 de Paris’e uçuş. 08.55 Paris e varış ve Paris’ten aktarma ile yine Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 13.50 de Havana’ya uçuş. Havana’ya 18.10 da varışımızın ardından alanda bizi bekleyen araç ve rehberimizle otele transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde

Küba Sömestre Turu

2.GÜN - Havana Şehir Turu
Otelde kahvaltının ardından yolcularımız rehberimiz eşliğinde eski şehir merkezi olan “Old Havana” da yürüyerek şehri ve kültürü tanıma fırsatı bulabilirler. Koloni Mezarlığı, Havana Üniversitesi, Devrim Meydanı, Ulusal Başkent Binası, Büyük Havana Tiyatrosu, El Prado Caddesi, eski Başkanlık Sarayı, Central Park şehrin modern tarafında göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında UNESCO nun 1982 de Dünya Hazineleri ilan ettiği şehrin eski merkezinde yürüyerek turumuza devam ediyoruz. Katedral Meydanı, San Fransisco de Asis Meydanı, Silahlar Meydanı, Elişçiliği Meydanı, Villanueva Meydanı, El Templete, Şehir Müzesi, Puro ve Rom Fabrikaları görülecek yerler arasında. Öğlen yemeği eski Havana da yerel restoranda. Günün geri kalanı size ait. Geceleme Havana’daki otelimizde.

Küba Sömestre Turu

3.GÜN - Pinar Del Rio
Kahvaltı sonrası ülkenin batısında yer alan Pinar Del Rio turumuz için otelden ayrılıyoruz. Tabiatın zenginliği ve yeşillin bolluğu ile dikkat çeken Vuelta Abajo bölgesinin ve tabii ki dünyanın en iyi tütünleri bu bölgede yetişmektedir. Tarihi puro fabrikasını ziyaret ettikten sonra, El Indio mağrasında sandal gezintisi, Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel bir doğa ortamda “Mogote” üzerinde Leovigildo Gonzalez tarafından çizilmiş devasa bir yağlı boya tablo, yapılacak ve görülecek aktiviteler arasında. Öğlen yemeği San Miguel mağarası yanındaki Palenque de los Cimarrones restaurantta. Tur sonrası Havana’daki otele dönüş. Geceleme Havana’daki otelimizde.

Küba Sömestre Turu

4.GÜN - Havana
Sabah kahvaltısının ardından Havana da tam gün serbest zaman. Bu günü şehrin sokaklarını, müzelerini, resim galerilerini gezerek değerlendirebilirsiniz. Alış veriş severler için de bu serbest gün tam bir fırsat olacak. Geceleme Havana’daki otelimizde.

Küba Sömestre Turu

5.GÜN - Havana - Cienfuegos - Trinidad
Kahvaltı sonrası Otelden ayrılarak Trinidad'a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yolda giderken Cienfuegos da mola vereceğiz. Şehir merkezinin güzelliğinden dolayı “Güney’in İncisi” olarak adlandırılan şehirde 19 ve 20. yy ın mimari özelliklerini aynen koruyan binaların bulunduğu caddeden ana meydana, Thomas Terry Tiyatrosundan Palacio Ferrer’e, Palacio de Valle’e kadar 1912 – 1917 tarihli binaları göreceğiz. Öğlen yemeğimizi tarihle iç içe olan bu kasabada aldıktan sonra Trinidad’a yolumuza devam ediyoruz. Her şey dahil sistemde konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Trinidad’daki otelimizde.

Küba Sömestre Turu

6.GÜN - Trinidad - Santa Clara - Varadero
Kahvaltı sonrası 1988 de UNESCO tarafından Dünya Hazinesi olarak tescillenen Trinidad kasabasında turumuzu yapıyoruz. Romantik Müzenin yanı sıra 18. yy dan kalma bir evde (La Canchanchara) Trinidad bölgesine has şeker kamışı suyundan yapılma özel romlarımızı tadacağız. Plaza Mayor da öğlen yemeğinin ardından yolumuza Santa Clara yönünde devam edeceğiz. Sugar Mills Vadisinden geçerken eski şeker tarlalarını ve Iznaga Kulesini göreceğiz. Bu tarihi vadi, Trinidad gibi UNESCO Dünya Hazinelerinden biridir. Santa Clara ya varışımızda “Che” Guevara nın müzesi ve mezarını ziyaret ederek Che nin sıra dışı yaşamına şahitlik edeceğiz. Santa Clara dan ayrılmadan kasaba içinde turumuzu yaparken Küba Devrimi sırasında saldıraya uğrayan “Armoured Train” ide göreceğiz. Havana ya yolculuğumuzun ardından otele giriş. Akşam yemeği ve geceleme Varadero’daki otelimizde.

Küba Sömestre Turu

7.GÜN - Varadero
Bugüne kadar yorucu geçen turumuzun son gününde Varadero daki otelimizde tam gün boyunca serbest zaman geçireceğiz. Arzu eden yolcularımız Karayip Denizi’nin keyfini çıkarabilir, arzu edenler alış veriş yapabilirler. Otel konaklamamız her şey dahil konseptinde.

Küba Sömestre Turu

8.GÜN - Havana - Paris - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından otelden alana transfer ve Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile 23.40 da Paris'e hareket. Geceleme uçakta. Ertesi gün 14.25'de Paris'e inişin ardından aktarma ile 18.30'da İstanbul'a hareket ve aynı gün 23.00'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Küba Sömestre Turu Otel Fiyatları
En avantajlı fiyatlar, en kaliteli oteller, para iadesi garantisiyle
OTEL İki kişilik odada, kişi başı Tek kişilik oda fiyat farkı
Havana TRYP Habana Libre 4*
Trinidad Brisas Trinidad del Mar 4*
Varadero Melia Varadero 5*
2.100 EUR 450 EUR

Küba Sömestre Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Air France Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Havana - İstanbul uçak bileti
*Belirtilen otellerde 7 gece 8 gün konaklama,
*Havana da oda kahvaltı, Trinidad ve Varadero da her şey dahil,
*Havaalanı otel havaalanı transferleri,
*Şehirlerarası transferler
*Havana da yarım gün şehir turu
*Pinar del Rio turu (öğlen yemekli)
*Cienfuegos turu (öğlen yemekli)
*Trinidad ve Santa Clara turu (öğlen yemekli)
*Yerel rehberlik hizmetleri,
*Havaalanı vergileri,
*Türkçe Rehberlik Hizmeti,
*Küba vizesi

Küba Sömestre Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Yurtdışı çıkış vergisi, (15 TL, kişi başı)
*Kişisel harcamalar

Küba Sömestre Turu

Ödeme ve Rezervasyon Koşulları
*Küba Sömestre Turu programı 25 kişi baz alınarak hazırlanmıştır.
*Küba Sömestre Turu programı için son rezervasyon tarihi 30 Ekim 2016’dir. Bu tarihten sonra oluşabilecek fiyat farklılıkları katılımcılara bildirilecektir.
*Rezervasyon anında %30 ön ödeme alındıktan sonra kalan miktar aylık ödemelere bölünerek gruba uygun olacak şekilde tahsil edilecektir.

Küba Sömestre Turu

Erken Ödeme Fırsatı
30 Ekim'e kadar tüm ödemesini yapacak yolcularımız 100 EUR indirim ile 2.000 EUR'a satın alabilirler.

World Travel Service, Küba Büyükelçiliği tarafından vize vermeye
yetkili kılınan İstanbul ofisidir. Küba Vizesi alım işlemleriyle
Küba Turları için ofisimizi arayabilirsiniz.
+90 212 237 9060

Küba Sömestre Turları Video

Küba Promosyon Turları