Kurban Bayramı Küba Küba Kurban Bayramı Küba Turları Kurban Bayramı Turları
Küba Bayram Turları
Küba Bayram Turu
Küba Kurban Bayramı Turları
Küba Kurban Bayramı Turu
Küba Kurban Bayramı Tatili
Kübada Kurban Bayramı
Bayramda Küba Turları
Küba Kurban Bayramı Fırsatları
Küba Kurban Bayramı Grup Turlar
Küba Kurban Bayramı Yılbaşı Turları
Küba'da Bayram
Küba Kurban Bayramı Turları
Bayram Turları Küba
Küba Kurban Bayramı Tatili
Küba Kurban Bayramı
Küba Kurban Bayramı
Küba Kurban Bayramı Turları
Küba Kurban Bayramı Tatili
Küba Kurban Bayramı Turları
Küba Kurban Bayramı Tatili Turları
Küba Kurban Bayramı Tatili Turları
Küba Kurban Bayramı Tatili Turları
Küba Kurban Bayramı Tatili Turları

Küba
Kurban Bayramı Turları


Küba Kurban Bayramı Turları

Küba Kurban Bayramı Turları

Türk Hava Yolları ile
29 Ağustos İstanbul Havana 01:10 08:00
05 Eylül Havana İstanbul 10:00 09:15+1

Küba Kurban Bayramı Turları

1.GÜN - İstanbul-Havana 28-29 Ağustos 2017 Pazartesi-Salı
Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminalinde Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 22:30’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK183 sefer sayılı uçuşu ile 01:10’da Havana’ya uçuyoruz. Yaklaşık olarak 13 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından 08:00’da Havana’ya varıyoruz. Havana’ya varışımıza istinaden alanda bizleri karşılayacak olan özel aracımız ile Havana şehir turumuza başlayacağız. Etkileyici tarihinin yanı sıra ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş olan bu şehir sizi ilk görüşte içine çekecek. 50’li Amerikan arabalarını sıkça görecek, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine tanıklık edecek, renkli insanları ile tanışacak ve müziğe doyacaksınız. Gerçekleştireceğimiz Havana şehir turumuzda UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Eski Havana, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Katedral Meydanı, Morro Kalesi, Ernest Hemingway ile ünlenen barlar sokağı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzda aynı zamanda üzerinde “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” yazısı ile bizleri karşılayacak olan Mustafa Kemal Atatürk büstünde fotoğraf molası vereceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Öğle yemeğimizin ardından Havana Club Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Küba Kurban Bayramı Turları

2.GÜN - Havana 30 Ağustos 2017 - Çarşamba
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Vinales Vadisi ve Pinar Del Rio Turu’muza katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Tropicana Show’a katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Vinales Vadisi & Pinar Del Rio Turu-Öğle yemekli | 90 EUR
UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Cristof Colomb burayı ilk gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” olarak tanımlamıştır. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, tütün tarlalarını ve yerel puro çiftliklerini ziyaret edeceğiz. Küba purolarının resmi olarak üretildiği Puro Fabrikası’nda el yapımı Küba purolarının yapım aşamalarını izleyeceğiz. Küba yerlilerinin uzunca süre yaşadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkan yeraltı mağarası Cueva del Indio’yu küçük sandallar ile gezeceğiz. Öğle yemeğimizi local restoranda alacağız. Sonrasında yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria’yu ziyaret edeceğiz. Bu muhteşem eser sizi şaşırtacak ve eşsiz yeşillikteki manzarası sizleri büyüleyecek.
Tropicana Show | 130 EUR

Küba Kurban Bayramı Turları

3.GÜN - Havana 31 Ağustos 2017 - Perşembe
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Havana Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyeleri ile birlikte çalışmış Kübalı sanatçıların canlı ritimleri eşliğinde Cafe Taverna’da akşam yemeklerini alabilirler. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Havana Turu - Öğle yemekli | 85 EUR
Turumuzda Havana’nın renkli, canlı sokaklarını doya doya gezeceğiz. Renkli Amerikan arabaları ile Küba sokaklarında kısa bir gezi yapacağız. İsmini Fernando Hamel’dan alan ufak meydanda sergilenecek olan rumba performansını izleme fırsatı yakalayacak, Ernest Hemingway ile ünlenen ve dünyanın en iyi Daiquiri’sini tadabileceğiniz Floridita’da öğle yemeğimizi alacağız. Öğle yemeğimiz sonrasında Devrim Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, devrim döneminden kalma silahları, eşyaları görebilecek, devrim dönemine yakından tanıklık edeceğiz.
Cafe Taberna - Akşam yemekli | 90 EUR

Küba Kurban Bayramı Turları

4.GÜN - Havana 01 Eylül 2017 - Cuma
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Ernest Hemingway Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ernest Hemingway Turu | 50 EUR
Turumuzda Havana’ya 20 dakika uzaklıkta bulunan küçük bir balıkçı köyü olan Cojimar’ı ziyaret edecek, Ernest Hemingway adına yapılan büstü göreceğiz. Ardından yazarın La Vigia çiftliğinde bulunan şu anda müze olarak kullanılan evini gezecek, anılarına şahitlik edeceğiz.

Küba Kurban Bayramı Turları

5.GÜN - Havana-Trinidad-Cayo Santa Maria
02 Eylül 2017 - Cumartesi

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekletiriyoruz ve Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz. Trinidad’a varışımıza istinaden bu küçük, şirin şehirde kısa bir tur yapacak, rom, limon ve bal ile yapılan içkisi ile ünlü olan La Canchanchara Barı’ı ziyaret edecek, içkilerimizi yudumlarken keyifli Küba şarkılarını dinleyeceğiz. Öğle yemeğimizi local bir restoranda alacağız. Öğle yemeğimiz sonrasında Cayo Santa Maria’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Cayo Santa Maria’daki otelimizde.

Küba Kurban Bayramı Turları

6.GÜN - Cayo Santa Maria 03 Eylül 2017 - Pazar
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün her şey dahil konaklamamızın tadını çıkarıyor, yolculuğumuzun yorgunluğunu üzerimizden atıyoruz. Gecelememiz Cayo Santa Maria’daki otelimizde.

Küba Kurban Bayramı Turları

7.GÜN - Cayo Santa Maria - Santa Clara
Remedios - Havana
04 Eylül 2017 - Pazartesi

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Havana’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Remedios Kasabasını ve Che Guevara’nın Anıt Mezarı ve Zırhlı Treni’i ziyaret edeceğimiz Santa Clara’yı gezeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Öğle yemeğimiz sonrasına Havana’ya hareket ediyoruz. Havana’ya varışımıza istinaden otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Küba Kurban Bayramı Turları

8./9.GÜN - Havana - İstanbul
05-06 Eylül 2017 - Salı/Çarşamba

Otelimizde alacağımız erken kahvaltının ardından İstanbul uçuşumuz için Jose Marti Havaalanı’na doğru hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayolları’nın TK183 sefer sayılı uçuşu ile 10:00’da İstanbul’a uçuyoruz. Yeni güne uçakta gireceğiz. Yerel saat ile 09:15’te İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu.

Küba Kurban Bayramı Tatili Turları
En avantajlı fiyatlar, en kaliteli oteller, para iadesi garantisiyle
ŞEHİR OTEL İki kişilik odada, kişi başı Tek kişi oda fiyat farkı
Havana
Oda kahvaltı konaklama
4* H10 Panorama Hotel vb.
Oteli gör >
2.250 USD 480 USD
Cayo Santa Maria
Herşey dahil konaklama
5* Ocean Casa Del Mar Hotel vb.
Oteli gör >
0-2 Yaş 450 USD
3-11 Yaş 2.150 USD

Küba Kurban Bayramı Tatili Turları

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Türk Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul-Havana / Havana-Istanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havalimanı vergileri
*Alan transferleri
*Belirtilen ve benzeri otellerde Havana’da 5 gece oda-kahvaltı, Cayo Santo Maria’da 2 gece her şey dahil konaklamalar
*Havana panoramik şehir turu - öğle yemekli
*Trinidad panoramik şehir turu - öğle yemekli
*Remedios panoramik şehir turu
*Santa Clara panoramik şehir turu - öğle yemekli
*Programda belirtlilen tüm transferler
*Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Küba Kurban Bayramı Tatili Turları

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Küba Vizesi
*Yurtdışı çıkış harcı
*Ekstra turlar
*Programda belirtilmeyen tüm hizmetler ve giriş ücretleri
*Kişisel harcamalar


Kurban Bayramı TurlarıKüba Turları