WTS - World Travel Service

Küba Kurban Bayramı Turları . . .  Küba Bayram Turları . . .  Küba Kurban Bayramı Turu . . .  Küba Kurban Bayramı . . .  Küba Bayram . . .

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

Küba 12 EKİM – 19 EKİM 2015


 

1. GÜN: İSTANBUL – HAVANA 12 Ekim 2015

Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde World Travel Service yetkilisi ile buluşma. Tarifeli Hava Yolları seferi ile aktarma noktamıza uçuş. Aktarma noktamızda transit işlemlerimizin yapılmasının ardından Havana’ya uçuş. Havana’ya varışımızın ardından alanda bizi bekleyen araç ve rehberimizle otele transfer. Geceleme otelde.
 

2. GÜN: HAVANA 13 Ekim 2015

Otelde kahvaltının ardından yolcularımız rehberimiz eşliğinde eski şehir merkezi olan “Old Havana” da yürüyerek şehri ve kültürü tanıma fırsatı bulabilirler. Koloni Mezarlığı, Havana Üniversitesi, Devrim Meydanı, Ulusal Başkent Binası, Büyük Havana Tiyatrosu, El Prado Caddesi, eski Başkanlık Sarayı, Central Park şehrin modern tarafında göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında UNESCO nun 1982 de Dünya Hazineleri ilan ettiği şehrin eski merkezinde yürüyerek turumuza devam ediyoruz. Sonra Katedral Meydanı, San Fransisco de Asis Meydanı, Silahlar Meydanı, Elişçiliği Sarayı, Villanueva Sarayı, El Templete, Şehir Müzesi, Rom Müzesi, Plaza Vieja, Captains General Museum, Almaneces San Jose market görülecek yerler arasında. Öğlen yemeği La Mina restoranda. Serbest şehir gezimizin ardından 16.00 da otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 

3. GÜN: HAVANA 14 Ekim 2015

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden yolcularımız rehberinizin düzenleyeceği Pinar Del Rio turuna katılabilirler. Bu tur için sabah 08.00 de ülkenin batısında yer alan Pinar Del Rio turumuz için otelden ayrılıyoruz. Tabiatın zenginliği ve yeşillin bolluğu ile dikkat çeken Vuelta Abajo bölgesinde dünyanın en iyi tütünlerinin yetiştiği çiftlikleri göreceğiz. Tarihi bir puro fabrikasını ziyaret ettikten sonra Vinales Vadisi’ne gidiyoruz, El Indio mağrasında sandal gezintisi, Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel bir doğa ortamda “Mogote” üzerinde Leovigildo Gonzalez tarafından çizilmiş devasa bir yağlı boya tablo, yapılacak ve görülecek aktiviteler arasında. Öğlen yemeği San Miguel mağarası yanındaki Palenque de los Cimarrones restaurantta. Los Jasmines noktasında mola verip kokteylerimizi içerken mükemmel manzaranın resimlerini çekmek için fırsatımız olacak. 18.00 de Havana’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

 

4. GÜN: HAVANA 15 Ekim 2015
Kahvaltı sonrası saat Havana’da alış veriş ve şehri keşfetmeniz için serbest zaman. Arzu eden yolcularımız rehberinizin düzenleyeceği Ernest Hemingway turuna katılabilirler. Yazarın Ambos Mundos otelde 7 yıl kaldığı 511 no lu odayı ve İhtiyar Balıkçı ve Deniz romanını yazdığı Cojimar Köyünde Las Terezzas Restoranda öğlen yemeğimizi alıyoruz. Çanlar Kimin İçin Çalıyor romanından kazandı para ile La Vigia çiftliğini ziyaret ederek Hemingway Müzasi olarak kullanılan evini gezeceğiz. Yemekten sonra Havana’ya geri dönüp Hemingway’i hatırlatacak la Floridita’da Daiquri içebilir ya da kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo da yürüyüş yapabilirsiniz. Geceleme otelde.

 

5. GÜN: HAVANA - VARADERO 16 Ekim 2015

Kahvaltı sonrası Havana’dan grubumuza özel aracımızla Varadero’ya seyahat ediyoruz. 2-3 saat sürecek olan bu yolculuk sırasında okyanusa paralel giden sahil şeridinde birbirinden eşsiz manzaralara tanık olacaksınız. Otele varış ve odalara giriş işlemlerinin ardından serbest zaman. Denize sıfır ve her şey dahil sistemde konakladığımız otelde denizin ve güneşin tadını çıkarabilir ya da aşağıdaki tur seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelde.
 

6. GÜN: VARADERO 17 Ekim 2015

Kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız Seafari Crucero del Sol (Marina Gaviota Varadero) turunu yapabilirler. Bu tur toplu olarak düzenlenmektedir. Otelden otobüsler ile 15 dakikalık bir yolculukla Varadero Marinasına gidiş, Varadero’nun güney sahillerindeki turkuaz renkli sularda katamaran tekne ile gezinti. Şnorkel ile mercan dalışları, Cayo Blanco adasında serbest zaman.. Deniz ürünleri ağırlıklı öğlen yemeği, Teknede açık büfe bar ve canlı animasyon gösterileri, Yunuslarla yüzme şansı. Otele dönüş ve geceleme otelde.

 

7. GÜN: VARADERO 18 Ekim 2015

Kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız Küba’nın tarihi ve kültürel dokusunu en ince ayrıntılarına kadar hissedebileceğiniz ve bir gün içerisinde üç önemli şehri görebileceğiniz Cienfuegos – Trinidad – Santa Clara turuna katılabilirler. Sabah erken saatlerde otelden ayrıldıktan sonra önce Cienfuegos’a gidiyoruz. Şehir meydanındaki önemli yapıların tarihçelerini rehberinizden dinledikten sonra kasaba mekezinde yarım saat alış veriş ve dinlenmek için zaman bulacaksınız. Arzu eden yolcular meydandaki barlarda Mohito larını yudumlayabilirler. Trinidad’a doğru yola devam edildikten sonra Trinidad’ta öğlen yemeğini alıyoruz. Dünya Hazinesi olarak UNESCO koruması altında olan bu kasabada 1800 lerden bu yana hiç dokunulmamış evleri içerisindeki eşyaları ile beraber gördüğünüzde o yıllardaki yaşantıyı bizzat hissedeceksiniz. Trinidad sonrasında dönüş yolunda santa Clara’ya uğrayarak Che Guevera’nın mozolesi ve anıtını ziyaret edebilirsiniz. Otele dönüş ve geceleme otelde.
 

8. GÜN: VARADERO – HAVANA 19 Ekim 2015

Kahvaltı sonrası serbest zaman dönüş yolculuğu için Varadero daki ayrılıyoruz. Akşamüzeri havaalanına transfer ve Tarifeli Havayolları Havana’dan ayrılıyoruz. Geceleme uçakta. Ertesi gün 20 Ekim 2015 aktarma noktamızdan transit işlemlerimizi yaptıktan sonra İstanbul a hareket ve aynı gün İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Hotel

İki kişilik odada
kişi başı paket

Tek kişilik odada
kişi başı paket

Havana Presidente vb 4 gece
Varadero Sol Palmeras vb 3 gece

1.075 Euro 1.195 Euro

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Tarfeli Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Havana -  İstanbul uçak bileti
* Havana da 4 gece oda kahvaltı konaklama
* Varadero da 3 gece her şey dahil konaklama
* Havaalanı otel havaalanı transferleri,
* Şehirlerarası transferler
* Havana da yarım gün şehir turu öğlen yemekli
* Yerel rehberlik hizmetleri,
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Havaalanı vergileri 475 Euro kişi başı
* Küba Vizesi 35 Euro kişi başı
* Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL
* Kişisel harcamalar, içecekler vb
* Havana havaalanı çıkış harcı 25.00 CUC (yaklaşık 25 USD)
* Bahşişler 15 CUC kişi başı

Ekstra turlar:
Havana
Tam gün öğlen yemekli Pınar Del Rio turu 50 Euro kişi başı
Tam gün öğlen yemekli Ernest Hemingway turu 35 Euro kişi başı
Cafe Taberna show + akşam yemeği transfer dahil 60 Euro kişi başı

Varadero
Tam gün öğlen yemekli Seafari turu 85 Euro kişi başı
Tam gün öğlen yemekli Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara turu 75 Euro kişi başı

Tur fiyatları kur, katılımcı sayısı vb etkenlere göre değişebilir. Fiyatlar bütçe olarak verilmiştir.

 

 

Kurban Bayramı Turları
Uzaklar

 Maldivler | Şeyseller | Bali & Singapur | Phuket & Bangkok

 Phuket & Singapur | Bangkok & Pataya | Dubai | Küba
Koh Samui | Havana Küba | Dominic Republic

 Mauritius | Tenerife | Karayipler, Barbados

Kurban Bayramı Turları Uzak Bölgeler >

Kurban Bayramı Turları >

 
 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

 

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.