Maldivler Turları Maldiv Turu Maldivler Turu Maldiv Turları
Maldivler
Maldivler Adası Turları
Maldivler Turları
Maldivler Turu Fiyatları
Maldiv Adaları
Maldivler Turu WTS
Maldivler Turları WTS
Maldivler Balayı Turları
Maldiv Adaları Balayı
Maldivler Otelleri
Maldivler Adası Turları Paketleri
Maldiv Adaları
Maldiv Adaları Otelleri
Maldiv Turları WTS
WTS Maldivler Turları
Tropik Adalar Maldivler
Maldivler Adaları
Maldivler Turları

Maldivler Turları

Maldivler Turları

Romantik Bir Tatil için Maldivler Turları

Uçsuz bucaksız kumsalları ve turkuaz mavisi derinlikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Maldivler, aşkın ve tutkunun adresidir. Maldivler Turları, en sık tercih edilen turların başında gelmektedir. Nisan ile Ekim aylarına denk gelen dönemde oldukça yağışlı geçen Maldivler, yılın dört mevsimi boyunda sıcak bir iklime sahiptir. Eğer kısa süreli yağmurlara denk gelmek istemiyorsanız Maldivlere Kasım ve Nisan ayları arasındaki süreçte rahatlıkla gidebilirsiniz. Ama yağmurlu anları cam kenara oturup izlemekten ya da havuzda yağmurun keyfini çıkarmaktan hoşlananlar içinde Maldivler, bulunmaz bir seçenektir. Ülkemizden WTS aracığıyla almış olduğunuz Maldivler uçak bileti sayesinde 8 saatin sonunda kendinizi bu özel yerde bulabilirsiniz.

Herşey Dahil Maldivler Turları

Maldivler turları birbirinden farklı hizmetler ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Farklı zamanlarda ve istediğiniz tarihler arasında rahatlıkla katılabileceğiniz tur olanakları sizler için devam etmektedir. Maldivler Her şey Dâhil Turlar sayesinde hiçbir konuyu kendine sorun etmeden sadece sadece sevdikleriniz ile çok özel anlara tanıklık edebilir, hayatınız boyunca unutamayacağınız günler yaşayabilirsiniz.

Maldiv Adaları, Maldivler Turları, Maldivler Otelleri

Maldivler turu ile bu özel yerde şahane şeyler yaşayabilmeniz mümkün. Gündüz ayrı gece ayrı eğlenebileceğiniz seçenekler sizleri beklemektedir. Şahane maldivler otellerinde konaklamanın dışında turkuaz mavisi suların derinliklerine dalabilir ve mercan kayalıkları arasında daha önce görmediğiniz canlılar ile yüzebilirsiniz. Lagünler ve mercanların içerisinde bulunduğu maldivler dalış şkornelleri, sizler için unutulmaz bir aktivite olabilir. Gece boyu barlarda müzik eşliğinde dans edebilir ve günün yorgunluğunu kolayca üzerinizden atabilirsiniz.

Maldivler Turları ve Fiyatları

Emirates Hava Yolları ile gidiş geliş uçak bileti
5 Gece seçilecek otel, oda cinsine göre konaklama
Male havaalanı - otel arası transfer

Bandos Island Resort
5 Gece, 7 Gün
1.390 €'dan
başlayan fiyatlarla
*İki kişilik odada, kişi başı

Maldivler Otelleri

Maldivler Turları ile Dhonveli Beach & SPA, Meeru Island Resort, Paradise Island, Full Moon Maldives, Kuredu Island ve tüm Maldivler otelleri en iyi fiyat avantajıyla...

Maldivler Turları

1.GÜN - İSTANBUL - DUBAİ
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nden Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile 19:25’de Dubai’ye uçuş. Geceleme uçakta.

Maldivler Turları

2.GÜN - DUBAİ - MALE
Dubai’ye 00:35’de inişinizin ardından seçeceğiniz uçuş gününe göre gece 03:00 ya da 04:10 uçuşlarından biri ile Maldivler uçuşu. Male’ye sabah varışınızın ardından otele transfer, geceleme otelde.

Maldivler Turları

3. 4. 5.GÜN - MALDİVLER
Bu 5 gün içinde Maldiv Turları'nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Maldivler Turları

6.GÜN - MALDİVLER - DUBAİ - İSTANBUL
Gece otelden çıkış işlemleriniz ardından havaalanına transfer, yine Emirates Hava Yolları tarifeli seferleri ile 02:20’de Dubai uçuşu. Dubai’ye sabah 05:20’de varışınızın ardından İstanbul dönüş yolculuğu.

Maldivler Turları

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Emirates Havayolları ile İstanbul – Maldivler – İstanbul uçak bileti,
*5 gece Maldivler’de 4 yıldız otel kategorisinde konaklama,
*Maldivler’de havaalanı otel havaalanı transferleri

Maldivler Turları

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli: (195 EUR, kişi başı)
*Kişisel harcamalar

Maldivler Turları

Önemli Notlar
*Yukarıdaki program örnek olarak hazırlanmış olup Emirates Hava Yolları M bilet sınıfı üzerine planlanmıştır. Alternatif otel ve oda seçenekleri için tıklayınız.
**Maldiv Turları paket fiyatlarımız otel kategorilerine, bölgelerine göre değişebilir. İnternet sitesinde yayınlanan fiyatlar değişik otelleri, kategorileri kapsamamaktadır.
***Maldivler'e inişinizde gümrük kuralları gereği ülkeye alkollü içecek girişi yasaktır. Yolculuğunuz sırasında Dubai şehrinde yapacağınız aktarmalar sırasında Birleşik Arap Emirlikleri'ne giriş yapmayı arzu ederseniz aynı kural o ülkede de geçerlidir. World Travel Service olarak seyahatiniz sırasında yanınızda alkollü içecek bulundurmamanızı tavsiye ederiz.


MALDIVLER PROMOSYONLARI
Yıl boyunca her gün, para iadesi garantisiyle

Maldivler Turları Video

Maldivler