Şampiyonlar Ligi Şampiyonlar Ligi Maç Biletleri Şampiyonlar Ligi Biletleri UEFA Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar Ligi Maçları


Şampiyonlar Ligi Maç Biletleri

Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak tüm UEFA Şampiyonlar Ligi maçları için maç bileti, uçak bileti ve otel konaklaması talepleriniz için ofisimizle iletişime geçiniz.
+90 212 237 90 60


UEFA Şampiyonlar Ligi Maçları
En avantajlı fiyatlar ve maç bileti garantisiyle
MAÇ TARİH KİŞİ BAŞI
14 Şubat 2018 399 €
14 Şubat 2018 299 €
20 Şubat 2018 299 €
06 Mart 2018 349 €
06 Mart 2018 399 €
14 Mart 2018 299 €
17 Ekim 2017 399 €
06 Aralık 2017 299 €

Ve ayrıca tüm şampiyonlar ligi maçları...
Maç bileti garantisi ile...

2018 UEFA Şampiyonlar Ligi
En avantajlı fiyatlar ve maç bileti garantisiyle
Tüm maçlar için tıklayınız.


UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı
Şampiyonlar Ligi Finali Maç Biletleri
- - - - -
Şampiyonlar Ligi Maçları

Önemli Notlar
*Fiyatlar ekonomi sınıf uçak bileti ile hazırlanmıştır.
*Ekstra geceleme ve sayısı kadar konaklama imkanı için ofisimiz ile iletişime geçiniz.
*4* oteller – 5* otellerde konaklama imkanı için ofisimiz ile iletişime geçiniz.
*Arzu eden yolcularımıza ekstra olarak şehir turu.
*Arzu eden yolcularımıza hava alanı otel hava alanı transferleri sağlanabilir.

Maç Biletleri Hakkında Önemli Bilgiler ↕

*Satın alacağınız biletler piyasa fiyatı üzerinden tarafınıza temin edilir. O yüzden biletlerin satış bedeli resmi olarak açıklanmış fiyatların üstünde ya da altında olabilir. Biletlerdeki fiyat değişiklikleri o etkinliğe olan arz ve talep ile doğru orantılıdır.

*Alacağınız biletler ikili gruplar halinde garanti edilmektedir. (Örneğin 4 bilet alımında 2+2, 3 bilet alımında 2+1 şeklinde) Üç veya daha fazla miktarda bilet alımında biletlerinizin yan yana olmasını talep ediyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

*Tüm biletler etkinliğin yapılacağı yer için hazırlanan oturma planı doğrultusunda kategorize edilmiştir. Örneğin kategori 1’den bilet satın aldıysanız size temin edilecek olan bilet kategori 1 içinde yer alan bloklardan herhangi birinden olacaktır.

*Biletlerin teslimatı etkinlik saatinden en geç 24 saat önce etkinliğin yapılacağı şehirdeki kalacağınız adrese ücretsiz olarak yapılacaktır. Vereceğiniz adresin şehir merkezinden uzak olması halinde World Travel Service teslimat için ücret talep etme hakkına sahiptir.

*Biletlerin teslimatının yapılacağı hotel bilgileri, biletin teslim edileceği kişinin isim ve soy ismi ve eğer mümkünse hotele giriş tarihi tarafımıza etkinlik tarihinden en geç 5 gün önce bildirilmelidir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Bazı etkinliklerde yukarıdaki bilgilere ek olarak etkinliğe katılacakların pasaport kopyası, isim ve soy ismi, doğum tarihi ve uyruğu gibi bilgilerin tarafımıza bildirmeniz gerekebilir. Bu bilgileri tarafımıza en hızlı şekilde ve de eksiksiz bildirmeniz gerekmektedir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Eğer etkinliğe giriş elektronik bilet ile yapılacaksa bu biletler en kısa sürede kayıtlı olan e-mail adresinize tarafımızca pdf formatında gönderilecektir. Biletlerin çıktısını alıp etkinliğin yapılacağı yere gitmeniz gerekmektedir.

*Ödemesi yapılmış biletlerin iade ve iptali mümkün değildir.

*Etkinlik tarihleri organizasyondan yaklaşık 7-10 gün önce kesinleşecektir. Bunun takibinden şirketimiz sorumlu olmayıp olası etkinlik tarihi değişiminden dolayı iptal kabul edilmeyecektir.

*Etkinliğin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda etkinlik organizatörünün verdiği karara göre hareket edilecektir.

*Etkinlik başka bir güne ertelenir ve ilk açıklanan tarih için düzenlenen biletler yeni tarih için de kullanılabilir ise herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. Etkinliğin iptali durumunda biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar para iadesi yapılacaktır.

*Bazı etkinliklere girişler tarafınıza sağlanacak “sezonluk kartlar” ile yapılabilir. Bu durumda yapmanız gereken sizin için temin edilen “sezonluk kartı” yine tarafınıza verilecek zarfın içine koyarak otel resepsiyonunuza bırakınız. Kuryemiz karşılaşmanın ertesi günü otelin resepsiyonundan zarfı teslim alacaktır.World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Spor Turizmi