WTS - World Travel Service

WTS Rezervasyon

Adelaide Avustralya, Adelaide Avustralya Turu, Adelaide Avustralya Tur, Adelaide Turu, Adelaide Tur, Adelaide Turları, Adelaide Tur Paketleri, Avustralya Adelaide Turu, Adelaide
 

Ayın Tatil Fırsatları
Yılbaşı Turları
Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

ADELAIDE AVUSTRALYA TURU

 

 

Adelaide Turları 2015

Avustralya'nın güneyindeki kültür başkenti Adelaide'ı keşfedin.
Güney Avustralya'daki ikonik alanlar, muhteşem turlar, kangurular, koalalar, foklar, penguenler, pelikanlar, plajlar, Aborjin tarihi, Avrupalı göçmenlerin geçmişi ve benzeri birçok şeyi Adelaide' da bulabilirsiniz.
 

1. – 2. Gün: Emirates Hava Yolları ile Istanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ nden Dubai aktarmalı olarak Adelaide'a uçuş. Varışınızın ardından otelinize ulaştıktan sonra şehri keşfedebilir veya odanızda dinlenebilirsiniz.

3. Gün: Otelde alınan kahvaltının ardında gün boyu Barossa Vadisi Turu’ na katılabilirsiniz. Adelaide'ın otelinize çok yakın olan ana istasyonu Adelaide Central Bus Station'dan sizi alacak rehberiniz eşliğinde turunuz başlayacak. Torrens Nehri, Torens Boğazı ve Williamstown'u geçerek Barrossa vadisine ulaşacaksınız ve bir zamanlar Avustralya'nın en uzun barajı olan ve 'Whispering Wall' (Fısıldayan Duvar), 1897 yılında inşa edilmiş Richmond Grove Wines'ın tarihi şarap yapım ekipmanları, şarap yapımı hakkında bilgi alabileceğiniz rehberli sahne arkası turları, şarap test etme, şaraphane restoranında öğle yemeği, Adelaide Hilss, Woodside, Alman kasabası Hahndorf ve Bridgewater'ı kapsayan turunuz bittikten sonra otelinize bırakılacaksınız. Daha sonra odanızda dinlenmeye çekilebilir ya da şehrin yemek sokaklarına giderek kendinizi dünya mutfaklarının unutulmaz lezzetlerini deneyebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

4. Gün: Otelinizde alınan kahvaltının ardından SeaLink Feribotuyla 45 dakika süren Kangaroo Island'a gitmek için Cape Jervis'e doğruyola çıkacaksınız. Kangaroo Island'a vardıktan sonra Seal Bay Conservation Park'a doğru devam edeceksiniz. Vivonne Bay Bistro'da öğle yemeği aldıktan sonra okaliptüs ağaçları arasında yürüyebileceğiniz ve koalaları görebileceğiniz Hanson Bay Wildlife Sanctuary'e geçeceksiniz. Avustralya'nın yerli hayvanları kanguru, koala, vallabi ve ekidneleri görebileceğiniz Flinders Chase National Park'ta öğleden sonrasını geçirebilir ve Remarkable Rocks ve Admiral's Arch'ta kıyı yürüyüşü yapabilir, Yeni Zelanda'nın kürklü foklarını görebilirsiniz. Turunuzun ardından otele dönüş ve geceleme otelinizde.

5. Gün: Otelinizde alınan kahvaltının ardından Adelaide'da son gününüzde Murray Nehrine bir tur yapabilirsiniz. Adelaide'dan hareket ettikten sonra Mt Lofty Summit'da mola verildiğinde Adelaide'ın mükemmel manzarasını izleme şansına erişeceksiniz. Gezinize Mannum'da mola verdiğinizde bu bölgede gezinebilir, Mannum Lookout'tan manzara izleyebilirsiniz. Daha sonra Woodside'da çikolatakoliklerin alışveriş yapabileceği ya da çikolata tadabilecekleri Melba's Choclate Factory'e ulaşacaksınız. Adelaide'a geri dönmeden önce tablovi Adelaide Hills'i gezerek gezinizi bitireceksiniz. Hareketinizden hemen sonra, fosiller, Aborjin tarihi, bitki örtüsü hakkında yorumları dinlerken sabah çayınız ikram edilecek. Öğlense sandviçler, sebze, meyve ve yerel keklerle beraber bir kadeh şarap ikrarmı da mevcut olmakla birlikde, meşrubat, çay ya da kahve de içebilirsiniz. Akşam 17:30 sularında şehre geri döneceksiniz.

6. – 7. Gün Adelaide – İstanbul: Otelinizde alınan kahvaltının ardından otelden ayrılma vakti. Adelaide International Airport'tan kalkacak uçağınız Dubai aktarmasının ardından İstanbul'a varmış olacak.
 

Adelaide Turları

İki kişilik oda da kişi başı
1.699 Euro’ dan başlayan fiyatlarla
 

Fiyata dahil hizmetler:
* Yukarıda detayları verilen uçak biletleri
* Yukarıda detayları verilen otel konaklamaları
* Tüm sabah kahvaltılarınız
* Hava alanı otel hava alanı transferleriniz
* Transferler esnasında yerel rehberlik servisi
* Havaalanı vergileri
* Barossa Vadisi Turu
* Kangaroo Island Turu
* Murray Nehri Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
* Avustralya Vize bedeli ve seyahat sağlık sigortası
* Şahsi Harcamalar
* Yurtdışı Çıkış Harcı 15.-TL
* Ekstra Turlar

Notlar;
* Fiyatlar örnek olup, resmi tatil, Bayram, özel günlerde geçerli değildir; gidilecek döneme ve müsaitliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
* Uçak fiyatları günlük taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, turun satın alındığı tarihte olabilecek değişiklikler aynı oranda yansıtılır.
* Fiyatlar Emirates Hava Yolları’ nın U sınıfı ile hazırlanmıştır. Rezervasyon anında uçak biletleri kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.
 

Bu Avustralya turları da ilginizi çekebilir:

Adelaide Turu

Melbourne Turu

Sidney Turu

Avustralya Adaları

Avustralya Balayı

Yeni Zelanda


Avustralya Turları

Avustralya Turları ana sayfa >

 

 

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.