WTS - World Travel Service

Sidney Avustralya, Sidney Avustralya Turu, Sidney Avustralya Turları, Sidney Avustralya Hakkında Bilgi, Sidney Hakkında Bilgi, Sidney Gezi, Sidney Turu, Sidney Turları Avusturya
 

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

SİDNEY AVUSTRALYA TURLARI

 

 

SİDNEY ŞEHİR TURU

Sidney The Menzies Hotel'de

İki kişilik oda da kişi başı
55 Euro'dan başlayan fiyatlarla...

 Sidney mükemmel plajları, sanat galerileri, muhteşem doğası, yemyeşil parkları, kangru, Kuala gibi kıtaya özgü hayvanları, sıcak kanlı insanları, multikültürel seçenekleri ve güzel iklimiyle sizi kucaklayacak.
Avustralya Sydney’ de
Günlük şehir turlarına katılabilir, renkli ve şehre yakın plajlardan birinde surf macerasına atılabilir, akşamları dünya mutfağından farklı tatlar deneyebilir ya da şehrin merkezinden uzaklaşarak banliyölerin muhteşem doğasına dalabilirsiniz.
 

1 – 2. Gün İstanbul – Sidney Turu: Istanbul dış hatlar terminalinden hareket edecek uçağınız Singapur aktarmasının ardından Sidney'e hareket edecek.
Uçağınız Sidney International Airport'a indikten sonra karşılanarak şehrin merkezindeki otelinize hareket. Tercihen otelinizde dinlenebilir ya da şehrin hareketli merkezinden yürüyerek gidebileceğiniz Darling Harbour, The Rock, Circular Quay ya da Opera House'u keşfe çıkabilir ve buralarda akşam yemeğinizi dünya mutfaklarından çeşitlerle süslendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. Gün Sidney Turu:

Sidney otelimizde alacağınız kahvaltınızın ardından Blue Mountains ve Three Sisters Turları sizi bekliyor. Sidney şehir merkezindeki otelinizden alınarak başlayacak yolcuğunuz bir saat kadar sürecek ve yolculuk sonunda kendinizi hayatınızda yapabileceğiniz en güzel doğa yürüyüşlerinden birinde bulacaksınız. Sonrasında da bölgeye yakın Blacktown'da bulunan, kanguru, koala ve Tazmanya Canavarı gibi birçok yerli hayvanı görebileceğiniz Featherdale Wildlife Park'a giderek gününüzü renklendireceksiniz. Arzu ederseniz akşam yemeğinizi Sidney yemek kültürünü yakından tanıyabileceğiniz Sydney şehir merkezinde bulunan Glebe Point Road' ta aldıktan sonra kendinizi Sidney gece hayatına bırakarak eğlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

4. Gün Sidney Turu:
Otelinizde alacağınız kahvaltının ardından kendinizi Sidney'in muhteşem plajlarına atabilirsiniz. North Sydney - Kuzey Sidney 'de yer alan meşhur surf plajı Manly'e geçip, bütün gününüzü Manly'i keşfederek geçirebilir ya da şehirden yaklaşık yarım saat uzaklıktaki popüler Bondi'a gidebilirsiniz. Daha sakin bir plaja gitmek isterseniz yine şehirden yarım saat uzaklıktaki Coogee'ye ya da Clovelly plajlarına gidebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

5. Gün Sidney:
Otelinizde alacağınız kahvaltının ardından Sidney tarihi ve meşhur Sidney Limanı’ nda boğaz turu yapmaya hazırlanın. Öğle yemeğinin de dahil olduğu turda Sydney'in kolonilerden önceki ve sonraki tarihini keşfedebileceksiniz. Öğleden sonra bitecek turunuzun ardından limanda gezinebilir ya da müthiş hippi mekanı Newtown'a geçebilir ve buradaki dünya mutfaklarından herhangi birinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Daha sonrasında Newtown'un canlı caddesinde gezinebilir ya da publarında eğlenebilirsiniz. Geceleme otelinzide.

6. Gün Sidney:
Otelinizde alacağınız kahvaltının ardından Sidney'den iki saatlik bir sürüşle gideceğiniz Hunter Valley'de müthiş Avustralya şaraplarını tatma şansınız olacak. Muhteşem doğasıyla sizi kucaklayacak olan Yeni Güney Galler Eyaleti’ nde yapacağınız sürüş bile sizi dinlendirecek. Hunter Valley şarap mahzenleri ve imalathanelerinde yapacağınız gezinin ardından otelinize bırakılacaksınız. Daha sonra şehirin göbeğindeki çin mahallesinde yemek yiyebilir ya da şehirden 20 dakika uzaklıktaki küçük İtalyan bölgesi , Leichhardt'a geçerek İtalyan ve Latin yemeklerine doyabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

7. Gün Sidney:

Otel'de alacağınız kahvaltının ardından son gününüzü plajda değerlendirebilir ya da Çin Mahallesi’ ndeki hediyelik eşya mağazaları veya pazardan alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

8. – 9. Gün Sidney – İstanbul:
Otel'de alacağınız kahvaltının ardından otelinizde havaalanı transferi. Sydney International Airport' tan İstanbul'a hareket edeceksiniz. İstanbul’ a varış.
 

İki kişilik oda da kişi başı
1.955 Euro’ dan başlayan fiyatlarla…
 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
* Tarifeli hava yolları ile İstanbul, Singapur, Sydney – Sydney, Singapur, İstanbul uçuşları
* 6 gece belirtilen otelde konaklama
* Tüm sabah kahvaltılarınız
* Hava alanı otel hava alanı transferleriniz
* Transferler esnasında yerel rehberlik servisi
* Blue Mountains & Three Sisters Turu
* Featherdale Wildlife Park Turu
* Sydney boğaz turunuz
* Sydney boğaz turunuz esnasında görülecek yerler
* Sydney boğaz turunuzda öğle yemeği
* Hunter Vadisi Avustralya Şarap Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
* Avustralya Vize bedeli ve seyahat sağlık sigortası
* Yurtdışı Çıkış Harcı 15.-TL
* Şahsi Harcamalar
* Ekstra Turlar

Notlar;
* Fiyatlar örnek olup, resmi tatil, Bayram, özel günlerde geçerli değildir; gidilecek döneme ve müsaitliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
* Uçak fiyatları günlük taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, turun satın alındığı tarihte olabilecek değişiklikler aynı oranda yansıtılır.

 

Bu Avustralya turları da ilginizi çekebilir:

Adelaide Turu

Melbourne Turu

Sidney Turu

Avustralya Adaları

Avustralya Balayı

Yeni Zelanda


Avustralya Turları

Avustralya Turları ana sayfa >

 

 

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.