İspanya Ligi Maçları İspanya Ligi Maç Biletleri İspanya La Liga Maçları İspanya El Clasico
El Clasico Barcelona Maçları
El Clasico Real Madrid Maçları
Real Madrid Maç Biletleri
El Clasico Maçları
Barcelona El Clasico Maçları
Ronaldo El Clasico Maçları
İspanya Ligi Tüm Maçları
El Clasico Maçları
İspanya Ligi Maç Paketleri
İspanya Ligi Maçları
Barcelona El Clasico
El Clasico Real Madrid Barcelona Maçı
İspanya Süper Kupa Maçları

İspanya Ligi

İspanya Ligi, En avantajlı İspanya Futbol Maç Turları, İspanya La Liga Maçları, En iyi servis ve para iadesi garantisiyle İspanya Ligi Maçları 0212 237 90 60


Real Madrid Barcelona Maç Biletleri


FIFA Resmi Tur Operator Partner


Tüm La Liga Maçları
En iyi servis ve maç bileti garantisiyle WTS'de

İspanya Ligi: La Liga Maçları

Barcelona ve Real Madrid'in; La Liga, Şampiyonlar Ligi,
Kral Kupası'nda oynayacakları tüm iç saha maçlarına organizasyonumuz mevcuttur. Aşağıda tavsiye ettiğimiz
maçlar ile ilgili örnek programlarımızı bulabilirsiniz.

Yakın Tarihli İspanya Ligi Maçları

MAÇ TARİH STAD
14 Ekim 2017 Wanda Metropolitano
18 Ekim 2017
Ş. Ligi Grup Maçı
Camp Nou
19 Kasım 2017 Wanda Metropolitano
20 Aralık 2017
El Clasico
Santiago Bernabéu
25 Şubat 2018 Ramón Sánchez Pizjuán
08 Nisan 2018 Santiago Bernabéu
06 Mayıs 2018
El Clasico
Camp NouReal Madrid & Barcelona Maçı >

Barcelona Maçları
Barcelona Maçları İspanya Ligi >

Real Madrid Maçları
Real Madrid Maçları İspanya Ligi >

Atletico Madrid Maçları
Atletico Madrid Maçları İspanya Ligi >

Maç Biletleri Hakkında Önemli Bilgiler ↕

*Satın alacağınız biletler piyasa fiyatı üzerinden tarafınıza temin edilir. O yüzden biletlerin satış bedeli resmi olarak açıklanmış fiyatların üstünde ya da altında olabilir. Biletlerdeki fiyat değişiklikleri o etkinliğe olan arz ve talep ile doğru orantılıdır.

*Alacağınız biletler ikili gruplar halinde garanti edilmektedir. (Örneğin 4 bilet alımında 2+2, 3 bilet alımında 2+1 şeklinde) Üç veya daha fazla miktarda bilet alımında biletlerinizin yan yana olmasını talep ediyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

*Tüm biletler etkinliğin yapılacağı yer için hazırlanan oturma planı doğrultusunda kategorize edilmiştir. Örneğin kategori 1’den bilet satın aldıysanız size temin edilecek olan bilet kategori 1 içinde yer alan bloklardan herhangi birinden olacaktır.

*Biletlerin teslimatı etkinlik saatinden en geç 24 saat önce etkinliğin yapılacağı şehirdeki kalacağınız adrese ücretsiz olarak yapılacaktır. Vereceğiniz adresin şehir merkezinden uzak olması halinde World Travel Service teslimat için ücret talep etme hakkına sahiptir.

*Biletlerin teslimatının yapılacağı hotel bilgileri, biletin teslim edileceği kişinin isim ve soy ismi ve eğer mümkünse hotele giriş tarihi tarafımıza etkinlik tarihinden en geç 5 gün önce bildirilmelidir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Bazı etkinliklerde yukarıdaki bilgilere ek olarak etkinliğe katılacakların pasaport kopyası, isim ve soy ismi, doğum tarihi ve uyruğu gibi bilgilerin tarafımıza bildirmeniz gerekebilir. Bu bilgileri tarafımıza en hızlı şekilde ve de eksiksiz bildirmeniz gerekmektedir. Eksik ve/veya yanlış verilen bilgilerden dolayı oluşacak problemlerden tarafımız sorumlu değildir.

*Eğer etkinliğe giriş elektronik bilet ile yapılacaksa bu biletler en kısa sürede kayıtlı olan e-mail adresinize tarafımızca pdf formatında gönderilecektir. Biletlerin çıktısını alıp etkinliğin yapılacağı yere gitmeniz gerekmektedir.

*Ödemesi yapılmış biletlerin iade ve iptali mümkün değildir.

*Etkinlik tarihleri organizasyondan yaklaşık 7-10 gün önce kesinleşecektir. Bunun takibinden şirketimiz sorumlu olmayıp olası etkinlik tarihi değişiminden dolayı iptal kabul edilmeyecektir.

*Etkinliğin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda etkinlik organizatörünün verdiği karara göre hareket edilecektir.

*Etkinlik başka bir güne ertelenir ve ilk açıklanan tarih için düzenlenen biletler yeni tarih için de kullanılabilir ise herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. Etkinliğin iptali durumunda biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar para iadesi yapılacaktır.

*Bazı etkinliklere girişler tarafınıza sağlanacak “sezonluk kartlar” ile yapılabilir. Bu durumda yapmanız gereken sizin için temin edilen “sezonluk kartı” yine tarafınıza verilecek zarfın içine koyarak otel resepsiyonunuza bırakınız. Kuryemiz karşılaşmanın ertesi günü otelin resepsiyonundan zarfı teslim alacaktır.


La Liga Resmi VideosuWorld Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Spor Organizasyonları