WTS - World Travel Service

Japonya Fotoğrafçılık Turları . . . Japonya Fotoğrafçılık Turu . . . Japonya Fotoğrafçılık Gezisi . . . Japonya Fotoğrafçılık Gezileri . . . Japonya Turları . . . Japonya Turu . . .

Şeker Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Sömestre Turları
Yurtdışı Turları
Yurtiçi Turları
Promosyonlar
Balayı Özel Turları
Avrupa Turları
Latin Amerika Turları
Uzakdoğu & Ortadoğu
Asya Turları
Yunan Adaları Turları
Tropik Adalar
Küba Turları
Afrika Turları

Amerika Turları

Tatile Randevu

Fotoğrafçılık Turları

Sovyetler Birliği Turları
Avustralya Turları
Gemi Turları
Single Club
Yurt Dışı Oteller
Yurt İçi Oteller
Kıbrıs Otelleri

Outlet & Alışveriş

Şarap ve Gurme Turları

Bayi & Şirket Gezileri
Kids & Travel
Spor Turizmi
FIFA 2015

Kültür Turları

Event & Etkinlikler

Extreme Club

Scuba Diving
SPA & Sağlık Turizmi
Yurt Dışı Fuarlar
Pegasus Havayolları
Hot Holiday
Yurtdışı Turları
Yurt Dışı Eğitim
Yurt Dışı Acentalar
Yurt İçi Acentalar
Turizmcilere Özel
Merak Edilenler
WTS'den haberler
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim

SAKURA DÖNEMİ
JAPONYA FOTOĞRAFÇILIK TURU

Sakura Japonya turu ile farklı bir dönemin kapılarını WTS ile aralayın.

Japonya Fotoğrafçılık turları en iyi fiyat ve servis avantajıyla. 0212 237 90 60

 

Tokyo (2) - Fuji Hakone, Kyoto (2) -
Nara, Osaka (2)- Hiroshima, Miyajima

 

Tüm turlar, 6 akşam yemeği ve 6 öğle yemeği dahil!!

 

Türk hava yolları tarifeli seferi ile

04 Nisan / 12 Nisan 2015

Cumartesi - Pazar

13:50 – 07:20 22:30 – 05:35

9 Gün

 

 

Tokyo Osaka 04 Nisan 12 Nisan

 

1.Gün: İstanbul-Tokyo / 04 Nisan 2015 - Cumartesi

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Skyhub kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 15.00’de buluşarak, uçuş işlemlerinin ardından saat 17.10’de Türk Hava Yolları'na ait TK 50 sefer sayılı uçakla Tokyo’ya hareket edeceğiz.

 

2.Gün: Tokyo / 05 Nisan 2015 - Pazar

Havada geçecek yaklaşık 11 saatlik yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 10.10’da Tokyo’ya varacağız. Varışımıza istinaden özel transfer aracımız ile öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından ilk turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bugün İmparator Meiji’ye adanmış, Tokyo’nun en önemli tapınaklarından olan Meiji Tapınağı ve 200 mt’den fazla yüksekliği ile Metropolitan Binası, geleneksel ahşap evler, İhtişamlı İmparatorluk Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında şehrin en popüler mahallelerinden biri olan Shinjuku Bölgesinde yürüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme.  Akşam yemeğimiz ve konaklama Tokyo’da  otelimizde.

 

3.Gün: Tokyo / 06 Nisan 2015 – Pazartesi

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak öğle yemeğimizi de alacağımız ve tam gün sürecek Tokyo şehir turumuzun ikinci kısmını gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve içinde yer alan Sensoji Tapınağını geziyoruz. Sonrasında Tokyo’nun en kalabalık bölgesi ve alışveriş merkezlerinin, kafe ve restoranların bulunduğu Ginza’yı dolaşacağız. Sky Tree’de  panoramik olarak fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuzun devamında okyanusa akan Sumida’da nehir turuna çıkarak şehre farklı bir açıdan bakacağız. Tekne turumuzdan sonra lokal restoranda akşam yemeğimizi almak için hareket ediyoruz. Yemekten sonra otelimize döneceğiz. Konaklama Tokyo’da otelimizde.

 

4.Gün: Tokyo-Fuji Dağı-Hakone-Kyoto / 07 Nisan  2015 - Salı

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yaparak ayrılıyoruz. 2 saat sürecek keyifli bir yolculukla, eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye vararak öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Sırada Ashi Gölü’nde bir tekne gezisi ve 3000 yıl önce Hakone Dağı’nın son püskürmesinde oluşan ve şuanda kükürtlü dumanı, kaplıcaları ve sıcak nehirleriyle ünlü Owakudani Krateri var. Bu doğa harikası coğrafyada fotoğraf ve dinlenme için serbest zamanın ardından  Odawara’ya geçerek, Kyoto’ya gitmek üzere hızlı trene bineceğiz. 2 saat sürecek tren yolculuğumuzun ardından Kyoto’dayız.  Otelimize yerleşmenin ardından akşam yemeğimiz ve konaklama Kyoto’da otelimizde.

 

5.Gün: Kyoto / 08 Nisan 2015 - Çarşamba

Sabah kahvaltımızın ardından Kyoto şehir turumuza başlıyoruz. Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu güzel ve ruhani eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri. Öğle yemeğimizi de alacağımız şehir turumuzda, altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı’nı, İç içe geçmiş bir kale, saray ve etraflarını saran muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçelerini içeren Nijo Kalesi kompleksi, zen inancına göre inşa edilmiş, altından yapılan Kinkakuji Tapınağı ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan, içinde büyüleyici bir Zen Bahçesi bulunan Ryoanji Tapınağı’nı gezeceğiz. Burada dolaşırken alışveriş yapma imkânı da bulacağız. Daha sonra dinlenmek için otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği için restoranımıza gidiyoruz yemekten önce geyşaların bulunduğu Gion Bölgesi'nde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Akşam yemeğimizden sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama Kyoto’da otelimizde.

 

6. Gün: Kyoto-Nara-Hiroşima-Osaka /
09 Nisan 2015 – Perşembe

Otelde yapacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Çıkış işlemlerimizin ardından Japonya'nın eski başkentlerinden biri olan ve aynı zamanda tarihte Japon sanatlarının, el sanatlarının, edebiyatın, kültürün ve sanayinin beşiği olan 1 saat mesafedeki Nara’ya gideceğiz. Nara Büyük Budası'nın bulunduğu Todaiji Tapınağı’nı, Kasuga Taisha Mabedini göredükten sonra Büyük Buda'yı içinde barındıran ve dünyanın en büyük ahşap yapısı olduğu söylenen Daibutsuden'i gezeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından Nara Park gezimizin ardından Osaka’ya hareket ediyoruz.. Varışımıza istinaden otelimize transfer oluyoruz. Dinlenme ve yerleşmemizin ardından akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.  Konaklama Osaka’da otelimizde.

 

7. Gün: Osaka-Hiroşima-Miyajima-Osaka /
10 Nisan - Cuma

Otelde yapacağımız kahvaltımızın ardından, hızlı tren ile Hiroşima’ya hareket ediyoruz. kutsal kabul edilen ve ceylanların serbest dolaştığı Miyajima Adasına hareket. Feribot ile ulaşılan Miyajima‘da, UNESCO Dünya Kültür Mirası olan meşhur Itsukushima Shinto Mabedi ve Japonya’nın en güzel üç manzarasından biri olarak bilinen denizin ortasından yükselen büyük kırmızı kapı “Torii” ( Yüzen Tapınak ) bulunmakta. Miyajima Adası gezisinden sonra, öğle yemeği için Hiroşima'ya dönüş. Ardından, Hiroşima şehir turu için hareket ve bir UNESCO Dünya Kültür Mirası ilan edilen Barış Anıtı Parkı Müzesi’ni ziyaret. Park, 6 Ağustos 1945’te nükleer bomba atılan ilk kent olan Hiroşima'ya adanmış. Geziden sonra tren istasyonuna transfer. 'Shinkansen' adlı süper hızlı tren ile Hiroşima’dan 330 km. uzaklıktaki Osaka’ya hareket. Dünyanın ilk hızlı treni olan kurşun tren 2 saat 30 dakika süren keyifli bir yolculuktan sonra Japonya'nın en güzel şehirlerinden biri olan Osaka’ya varış, otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Osaka’da otelimizde.

 

8.Gün: Osaka-İstanbul  / 11 Nisan – Cumartesi

Kahvaltıdan sonra otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştirip, bugünkü turumuzda Japonya’nın en önemli ekonomi, ticaret ve sanayi merkezlerinden olan Osaka şehrini yakından keşfetmek yer alıyor. Şehir turumuza 17.yüzyılda inşa edilmiş ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden olan Osaka Kalesi ve iki kuleden oluşan Umeda Sky Gökdeleni ile başlayacağız. Ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Turumuzun devamında bu modern mega kentin tadını çıkartmak ve alışveriş için Shinsaibashi serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer olacak ve Türk Hava Yolları’na ait TK 047 sefer sayılı uçakla 22.30’da İstanbul’a hareket edeceğiz.

 

9.Gün: İstanbul / 11 Nisan – Pazar

Varışımız yerel saat ile 05.35’te.

Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

 

 

TOKYO 4* Prince Hotel vb.

www.princehotels.com

KYOTO 4* Rihga Royal Hotel vb. 

www.rihga.com

OSAKA 4* Hotel Monterey La Soeur vb.

www.hotelmonterey.co.jp

 

Tek kişilik odada kişi başı

3095 €

 

 

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

· Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Tokyo – Osaka – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ,

· Havalimanı vergileri,

· Tokyo’da 2 gece, Kyoto’da 2 Gece, Osaka’da 2 Gece 4 yıldızlı otellerde konaklamalar

- Sabah Kahvaltıları

- Program boyunca 6 adet öğle yemekleri

- Program boyunca 6 adet akşam yemekleri

- Hızlı Tren ile Odawara-Kyoto, Osaka-Hiroshima-Osaka arası hızlı trenlerle ulaşım,

- Özel araç ile programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri,

- Özel araç ile programda belirtilen tüm transferler,

- Geziler esnasında gezilecek müze ve önemli yerleri ile diğer noktalara giriş ücretleri

- Programda belirtilen tekne gezileri

- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

- Lokal rehberlik hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil Olmayanlar:

· Yurtdışı çıkış harcı pulu ve seyahat sigortası

· Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri

· Tur programında belirtilmeyen yemekler

· Yemeklerde alınacak içecekler

· Kişisel harcamalar

 

Vize: Japonya için vize uygulanmıyor ancak pasaportunuzun 6 ay geçerli olması gerekli. 

 

 

Küba | Japonya | Bangkok | Koh Samui | Hindistan

 

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 90 60

 

 

Ön Rezervasyon Formu için tıklayınız.

Ön rezervasyon formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.

 

 

World Travel Service is an accredited member of TÜRSAB, the official travel agency association of Turkey.