Thassos Adası Turu Thassos Adası Thassos Adası Turları Yunanistan Thassos Adası

Thassos Adası


Thassos Adası (Taşoz Adası) olarak da bilinen bu ada ağaçlarla kaplı muhteşem bir yer. Makedonya ve Kavala'ya çok yakın olan Thassos Adası, Ege'nin kuzey kısmında kalır. Son zamanlarda Avrupa'dan oldukça fazla turist bu adayı ziyaret etmektedir.

Antik çağlardan kalma bir geçmişi olan Thassos Adası müzelerinde bulunan tarihi eserler ile de geçmişini çok güzel anlatmaktadır. Sizde Thassos Adası Turları ile bu müzelerde ki koleksiyonları görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Thassos Adası, temiz plajları, konuksever insanları ve lezzetli şarapları ile Yunan Adaları'nın bilinmeyen yüzü. Thassos Adası altın ve mermer madeni ile ünlüdür. Ormanlarla kaplı şirin köylerin için de bulunduğu doğa harikası bir yerdir. Dağ köylerini keşfe çıkmak Thassos Adası'nda yapacağınız en eğlenceli aktivitelerden birisidir. Bu adada denize ve yeşile doymak mümkün değil.

Thassos Adası Turları

1 gece, 2 gün
99€
kişi başı fiyatlarla


THASSOS ADASI TURU FİYAT TABLOSU
ANASSA BUTİK HOTEL (Skala Potamia) vb.
TARİHLER İki ve üç kişilik odalarda
kişi başı
Single farkı 3-12 yaş
06-08 Mayıs DOLU 99 € 50 € 99 €
13-15 Mayıs DOLU
20-22 Mayıs
27-29 Mayıs
03-05 Haziran
10-12 Haziran
17-19 Haziran
23-25 Eylül
30 Eylül - 02 Ekim
07-09 Ekim

*0-2 yaş ücretsizdir.


GİDİŞ DÖNÜŞ GÜNLER BİNİŞ YERLERİ
Thassos İstanbul Cuma-Pazar 23:30
Kadıköy Evlendirme Dairesi
00:00
Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü
00:30
Bakırköy Ömür Plaza Önü


Thassos Adası Turu - 1. Gün

Cuma: İstanbul – Thassos
Akşam saat 23:30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 00:00’da Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 00:30’da İncirli Ömür Plaza Önünden sizleri alıyoruz ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuza başlıyoruz. İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin yapılmasından sonra 2 saatlik yolculuk sonrası Keramoti limanına geliyoruz.

Thassos Adası Turu - 2. Gün

Cumartesi: Thassos
Sabah erken saatlerde Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Galle Beach/Restoran’a gidiyoruz. Golden Beach Galle Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Alikes Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra olarak rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. Dileyenler ise kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Taverna gecesine katılabilirler.
(Odalara giriş 12:00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12:00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19:00’da otele giriş yapabilirler.)

Thassos Adası Turu - 3. Gün

Pazar: Thassos – İstanbul
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz servisimizle Golden Beach’e gidebilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Thassos Adası’nın en popüler yerlerinden birisi La Scala Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Aracımız saat 15.45’de Golden Beach ‘ten, 16.00’da Otel önünden 16.30’da La Scala Beach’ten dönüş için hareket ediyor. Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan İstanbul’a hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Free Shop’ta alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varıyoruz ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

Thassos Adası Turları

Extra Turlar/Etkinlikler
*Aliki Beach (Şezlong ve şemsiye dahildir): 15 €
*Atv Motor Safari Turu (Motor Kirası Dahildir): 65 €
*Mousses Restoran Taverna Turu (Fiks menü, limitli içki): 35 €
*La Scala Beach (Şezlong ve şemsiye dahildir): 15 €

Thassos Adası Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Lüks Araçlarla Ulaşım
*1 Gece Thassos Adası, Oda-Kahvaltı Konaklama
*Feribot İle Thassos Adası Keramoti Gidiş-Dönüş Geçiş Ücreti
*Türkçe Rehberlik Hizmeti
*Golden Beach Plajına Ücretsiz Ulaşım
*(Sabah 9:00 Gidiş Akşam 19:00 Dönüş)

Thassos Adası Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Schengen Vize Ücreti (120 €)
*Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
*Ekstra Turlar
*Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
*Kişisel Harcamalar
*Seyahat Sağlık Sigortası (15 €)

Thassos Adası Turu Önemli Bilgiler ↕

*Uluslararası kurallar gereği otel girişleri 12.00’den sonra olmaktadır. Adaya erken saatlerde varmamıza karşın yukarıda belirtilen kural gereği varışımızı takiben direk plaja gidilmektedir. Bu nedenle Thassos tatilinden maksimum seviyede faydalanabilmeniz adına, plaj çantalarınızı pratik bir şekilde kullanabileceğiniz doğrultuda düzenlemenizi tavsiye ederiz. Programımızda belirtilen plajlarda üst değiştirme imkânı bulunmaktadır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.

*Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

*Varış saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.

*Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

*Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

*Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.

*Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

*Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz.

*Acentemiz gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

*Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

World Travel Service
Rezervasyon: 0212 237 9060


Bilgi Talep Formu için tıklayınız.

Ön bilgi talep formu internet müşterilerimizin taleplerinin
tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için
onlara özel bir ayrıcalıktır.


Yunanistan Turları