Küba 1 Mayıs Turu 1 Mayıs Küba Turları Küba 1 Mayıs Turları 1 Mayıs Küba Turu
1 Mayıs Küba Turları
Küba 1 Mayıs Turları
Küba 1 Mayıs
1 Mayıs Küba Otelleri
Küba 1 Mayıs
1 Mayıs Küba
1 Mayıs Küba Kutlamaları
1 Mayıs Küba Etkinlikleri
1 Mayıs Küba Havana
1 Mayıs Küba Trinidad
1 Mayıs Küba Varadero
Küba 1 Mayıs Tatili
Küba 1 Mayıs Turları
Küba Turu 1 Mayıs
Küba Turları 1 Mayıs
Küba Tur 1 Mayıs
1 Mayıs Küba Gezisi
1 Mayıs Turları Küba
1 Mayıs Turu Küba
Kübada 1 Mayıs
Küba 1 Mayıs Turu
1 Mayıs Küba Turu
1 Mayıs Küba Turu
1 Mayıs Küba Turu

Küba 1 Mayıs Turu


Küba 1 Mayıs Turu

31 Ağustos'a kadar, 2018 yılındaki 1 Mayıs Küba Turları için rezervasyon yaptıran herkese 3 gece
Kos Adası tatili bedava...

Küba 1 Mayıs Turu

Air France Hava Yolları ile
27 NISAN ISTANBUL PARIS 06.15 08.55
27 NISAN PARIS HAVANA 16.00 19.55
04 MAYIS HAVANA PARIS 19.40 10.45+1
05 MAYIS PARIS ISTANBUL 12.35 17.00

Küba 1 Mayıs Turu

1.GÜN: 27 Nisan 2018
27 Nisan sabahın ilk saatlerinde 03.30 da İstanbul Atatürk Havaalanı, Air France check in kontuarı önünde rehberiniz ile buluşma. Sabahın ilk saatlerinde 06.15 de uçağımız kalkıyor. Paris üzerinden aktarmalı gidilecek seyahatimizde aynı gün yerel saat ile 19.55 de Havana ya inmiş olacağız. Havaalanında bizi bekleyen yerel rehberimiz ve grubumuza ait otobüsümüz ile otellerimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.

Küba 1 Mayıs Turu

2.GÜN: 28 Nisan Havana yarım gün şehir turu öğlen yemekli
Otelde kahvaltının ardından 08.30 da hareket ederek şehir turumuza başlayacağız. Bu turda rehberimiz eşliğinde eski şehir merkezi olan “Old Havana” da yürüyerek şehri ve kültürü tanıma fırsatı bulacağız. Koloni Mezarlığı, Havana Üniversitesi, Devrim Meydanı, Ulusal Başkent Binası, Büyük Havana Tiyatrosu, El Prado Caddesi, eski Başkanlık Sarayı, Central Park şehrin modern tarafında göreceğimiz yerler arasında. Daha sonrasında UNESCO nun 1982 de Dünya Hazineleri ilan ettiği şehrin eski merkezinde yürüyerek turumuza devam ediyoruz. Katedral Meydanı, San Fransisco de Asis Meydanı, Silahlar Meydanı, Elişçiliği Meydanı, Villanueva Meydanı, El Templete, Şehir Müzesi, Puro ve Rom Fabrikaları görülecek yerler arasında. Öğlen yemeği eski Havana da yerel restoranda. Turum tahmini bitiş süresi 14.30 - 15.00 olacaktır. Günün geri kalanı size ait. Geceleme otelimizde.

Küba 1 Mayıs Turu

3.GÜN: 29 Nisan Tam gün yemekli Pınar Del Rio Vinales Valley
Kahvaltı sonrası otelden 08.00 de hareket ederek ülkenin batısında yer alan Pinar Del Rio turumuz için yola çıkıyoruz. Tabiatın zenginliği ve yeşillin bolluğu ile dikkat çeken Vuelta Abajo bölgesinin ve tabii ki dünyanın en iyi tütünleri bu bölgede yetişmektedir. Tarihi puro fabrikasını ziyaret ettikten sonra, El Indio mağrasında sandal gezintisi, Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel bir doğa ortamda “Mogote” üzerinde Leovigildo Gonzalez tarafından çizilmiş devasa bir yağlı boya tablo, yapılacak ve görülecek aktiviteler arasında. Öğlen yemeği San Miguel mağarası yanındaki Palenque de los Cimarrones restaurantta. Tur sonrası Havana’daki otele dönüş. Geceleme Havana’daki otelimizde.

Küba 1 Mayıs Turu

4.GÜN: 30 Nisan Havana serbest gün
Bugün sabah otelde kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Havana da herkes kendi isteğine göre zaman geçirebilir. Müzeler, sanat galerileri, meydanlardaki küçük kafeler, alış veriş yerleri, Melacon sahil yolu, Havana çevresinde katılabileceğiniz günlük çevre gezileri vaktinizi geçirmek için karşınızda olan sayısız seçenekten sadece bazıları.

Küba 1 Mayıs Turu

5.GÜN: 1 Mayıs 2018
Sabah otellerde kahvaltımızı yaptıktan sonra otelden 07.00 de 01 Mayıs kutlamalarına katılmak üzere otobüsümüz ile ayrılıyoruz. Otelden ayrılırken çıkış işlemlerimizi de yaparak bagajlarımızı yanımıza alıyoruz. Devrim Meydanına çıkan ve kortejin yürüyüş yaptığı caddeye kadar aracımızla gidebileceğiz. Sonrasında korteje katılarak Devrim Meydanına yürüyeceğiz ve kutlamalara katılacağız. Türk Halkına karşı özel bir sempatisi olan Kübalıların, kutlamalar sırasında Türk Bayraklarını Havana sokaklarında görmekten çok mutlu olduklarını unutmayınız. Yürüyüş sonrası otobüsümüze geri dönerek Varadero ya doğru yola çıkıyoruz. 150 km lik yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecek. Yol üzerinde molalarda adanın muhteşem doğasını keşfetme şansımız olacak. Varadero ya varışımızda her şey dahil sistemde konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

Küba 1 Mayıs Turu

6.GÜN: 02 Mayıs Tam Gün yemekli Santa Clara-Trinidad-Cienfuegos Turu
Kahvaltı sonrası uzun ve yorucu bir güne hazır olarak 06.30 da otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Cienfuegos. Şehir merkezinin güzelliğinden dolayı “Güney’in İncisi” olarak adlandırılan şehirde 19 ve 20. yy ın mimari özelliklerini aynen koruyan binaların bulunduğu caddeden ana meydana, Thomas Terry Tiyatrosundan Palacio Ferrer’e, Palacio de Valle’e kadar 1912 – 1917 tarihli binaları göreceğiz. Trinidad’a yolumuza devam ediyoruz. 1988 de UNESCO tarafından Dünya Hazinesi olarak tescillenen Trinidad kasabasında turumuzu yapıyoruz. Romantik Müzenin yanı sıra 18. yy dan kalma bir evde (La Canchanchara) Trinidad bölgesine has şeker kamışı suyundan yapılma özel romlarımızı tadacağız. Plaza Mayor da öğlen yemeğinin ardından yolumuza Santa Clara yönünde devam edeceğiz. Sugar Mills Vadisinden geçerken eski şeker tarlalarını ve Iznaga Kulesini göreceğiz. Bu tarihi vadi, Trinidad gibi UNESCO Dünya Hazinelerinden biridir. Santa Clara ya varışımızda “Che” Guevara nın müzesi ve mezarını ziyaret ederek Che nin sıra dışı yaşamına şahitlik edeceğiz. Santa Clara dan ayrılmadan kasaba içinde turumuzu yaparken Küba Devrimi sırasında saldıraya uğrayan “Armoured Train” ide göreceğiz. Varadero ya yolculuğumuzun ardından otele giriş. Akşam yemeği ve geceleme Varadero’daki otelimizde.

Küba 1 Mayıs Turu

7.GÜN: 03 Mayıs
Bugüne kadar yapacağımız turlar sırasında sizleri biraz yoracağız. Bugünü serbest bırakarak dinlenmek için zaman ayırıyoruz. İsteyen yolcularımız otelden rahatlıkla katılabilecekleri çevre gezilerine katılabilirler. İsteyenler Karayip denizinin tadını çıkarmak için otelin kumsalında vakit geçirebilirler. Geceleme otelde.

Küba 1 Mayıs Turu

8.GÜN: 04 Mayıs
İstanbul a dönüş yolculuğumuz için öğlen otelimizden ayrılıyoruz. Havana havaalanından 19.40 da kalkarak Paris aktarmalı seyahatimize başlıyoruz. Geceyi uçakta geçirdikten sonra 05 Mayıs günü yerel saat ile 17.00 de İstanbul a iniyoruz.

1 Mayıs Küba Turu

Konaklamalar & Oteller
*27 NİSAN-01 MAYIS arası 4 gece Havana oda kahvaltı konaklama
Ambos Mundos, Habana Libre vb. oteller

01-04 MAYIS arası 3 gece Varadero Herşey dahil konaklama
Memories Varadero 4* vb. oteller (Varadero oteliniz denize sıfır)

7 Gece Küba
2.500 €
İki kişilik odada kişi başı

Erken Ödeme İndirimi 200 EUR

Tur ödemenizin tamamını kayıt sırasında yapmanız
durumunda kişi başı 200 Euro indirimden faydalanabilir
ya da vade farksız 9 taksit ile ödeyebilirsiniz.

(Taksit işlemleri Bonus ve World özellikli tüm kartlar,
Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank
kartlarına yapılabilmektedir.)

1 Mayıs Küba Turu

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler
• Belirtilen uçak biletleri
• Belirtilen vb otellerde toplam 7 gece konaklama
• Belirtilen transferler ve turlar
• Transferler ve turlar sırasında İngilizce bilen yerel rehber
• Tüm tur boyunca Türkçe rehberlik hizmeti
• Havaalanı vergileri
• Küba vizesi

1 Mayıs Küba Turu

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
• Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL İstanbul havaalanından çıkışta ödenir.
• Şahsi harcamalar

World Travel Service, Küba Büyükelçiliği tarafından vize vermeye yetkili kılınan İstanbul ofisidir. Küba Vizesi alım işlemleriyle Küba Turları için ofisimizi arayabilirsiniz.
+90 212 237 9060

1 Mayıs Küba Turları Video

Küba Promosyon Turları